Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Ostatni mecz KS Chojnowianka unieważniony!

Autor Maciek
Data utworzenia: 22 sierpień 2012, 11:52 Wszystkich komentarzy: 3


Ostatni mecz KS Chojnowianka unieważniony!

Wynik ostatniego meczu ligowego pomiędzy KS Chojnowianka, a Iskra Kochlice II zostanie anulowany. Jak się okazje niezbyt długo cieszyliśmy się z tak wysokiego zwycięstwa. Wszyscy kibice byłi bardzo zadowoleni z wyniku 9:0. Zarząd klubu Iskra Kochlice w związku z wycofaniem się sponsora, firmy DGP Dozorbud, podjął decyzję o wycofaniu drugiej drużyny z rozgrywek klasy A.

Ta decyzja nie jest dobra dla Chojnowianki, gdyż tracimy trzy punkty, które po doskonałym meczu zdobyliśmy w niedzielę. Pierwsze spotkania Iskry Kochlice II zostaną również anulowane.

KS Chojnowianka pozostaje nadal z zerowym dorobkiem punktowym po pierwszym przegranym meczu w Siedliskach.

Kolejne spotkanie naszego zespołu już w najbliższy weekend. Tym razem przyjdzie nam rozegrać mecz wyjazdowy przeciwko Iskrze Niedźwiedzice.Komentarze

Szkoda straconych punktów bo były wywalczone w bardzo cięzkich warunkach pogodowych!!!teraz musimy zdobywać nastepne i piąć sie wgóre tabeli!!!
zgłoś komentarz
widze to tak. jesli ten mecz z kochlicami byl na odmulke i 9:0 bylo zasluzone to pojada z kolejnymi zespolami z podobnymi wynikami. jak z niedzwiedzicami nie bedzie podobnego wyniku to wspolczuje
zgłoś komentarz
No powiem ci tak że Niedzwiedzice mają dobry skład i zawodników z Legnicy,więc o taki wynik może być ciężko,najwazniejsze aby wygrali i dopisali kolejne 3punkty:);):)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.