Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

5 dni przerwy w dostawie wody w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 23 sierpień 2012, 09:19 Wszystkich komentarzy: 9


5 dni przerwy w dostawie wody w Chojnowie

W związku z koniecznością przeprowadzenia remontu konserwatorskiego zbiornika na czystą wodę mieszkańcy Chojnowa spotkają się ze spadkiem ciśnienia wody oraz jej całkowitym brakiem na wyższych kondygnacjach w dniach 27-31.08.2012 r.

W dniach 27-31.08.2012 r. remontowany będzie stalowy zbiornik na czystą wodę znajdujący się na wieży ciśnień w „Dużym Parku”.

Brak wody dotyczyć będzie ulic: Akacjowej, Lipowej, Skłodowskiej, Solskiego, domków jednorodzinnych położonych w górnej części osiedla Wyspiańskiego, kondygnacje 3-4 piętra spółdzielczych bloków dolnego osiedla oraz kondygnacje 3-4 budynków starej części miasta. W tych miejscach czystą wodę dowozić będzie samochód specjalistyczny w godzinach 15.00 – 20.00 zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • ul. Akacjowa, ul. Lipowa, ul. M. Skłodowskiej ok. godz. 15.00-16.00; miejsce postoju: skrzyżowanie ul. Akacjowa - Łokietka
  • spółdzielczych bloków dolnego osiedla m.in. ul. Paderewskiego, ul. Kilińskiego, ul. Chrobrego, ul. Grunwaldzka ok. godz. 16.00 – 17.00; miejsce postoju: ul. Paderewskiego 20
  • budynki starej części miasta ok. godz. 17.00-18.00; miejsce postoju: Rynek koło Dużego Kościoła
  • ul. Kolejowa, ul. Witosa ok. godz. 18.00-18.30; miejsce postoju: skrzyżowanie ul. Kolejowa - Witosa
  • ul. Kościuszki, ul. Legnicka ok. godz. 18.30-19.00; miejsce postoju: Skrzyżowanie ul. Legnicka - Kościuszki
  • ul. Solskiego oraz domki jednorodzinne położone w górnej części osiedla Wyspiańskiego ok. godz. 19.00-20.00; miejsce postoju: skrzyżowanie ul. Bolesławiecka – Solskiego

Dodatkowo w szatni CHZGKiM przy ul. Drzymały oraz na ul. Bielawskiej w Stacji Uzdatniania Wody znajdować będą się całodobowe punkty czystej wody.

Powyższy problem nie obejmie zasięgiem ulic: Samorządowej, Sikorskiego, Maczka, Łokietka oraz Kilińskiego (tylko górne bloki zasilane z hydroforni przy ul. Sikorskiego).


Źródło: komunikaty.chojnow.eu


Komentarze

No masakra,5 dni bez wody
zgłoś komentarz
Na Wojska Polskiego tez nie będzie wody ?
zgłoś komentarz
Malinda czytasz co jest napisane w komunikacie? Ja nie widze tam nic o tym że 5 dni nie bedzie wody w całym mieście. Przez takie komentarze ludzie wpadają w niepotrzebną panikę i zdenerwowanie(w sklepach zabraknie wody mineralnej:))
zgłoś komentarz
A gdzie ja napisałem,że w całym mieście,czytaj ze zrozumieniem.
zgłoś komentarz
A ja wodę mam normalnie choć pisali ze w moim regionie miało jej zabraknoć:);:)
zgłoś komentarz
Spadek ciśnienia wody miał być. To chyba jakiś cud czy coś w tym stylu, bo u mnie woda ma lepsze ciśnienie niż przez ostatni miesiąc ;P
zgłoś komentarz
Po co te godziny podali jak i tak inaczej ciśnienie mam? Porażka...
zgłoś komentarz
Nie podali informacji o tym, że wody nie będzie - źle. Nie podali, gdzie będzie samochód z czystą wodą - źle.

Podali, że wody nie będzie. Podali gdzie i kiedy będzie można pobrać czystą wodę. Źle. Co z wami?
zgłoś komentarz
Chyba chodzi oto że woda jest a zapowiadane był że jej nie będzie .Mam znajomą w rynku która w niedziele nałapała wody,kupiła kilka zgrzewek mineralnej a dowidziała się z się broszury roznoszonej .To są koszty a tu woda jest ,więc znów się ktoś nie popisał .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.