Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Akcja Prędkość. 85 kontroli, 70 ujawnionych wykroczeń

Autor admin
Data utworzenia: 07 październik 2022, 15:47 Wszystkich komentarzy: 0


Akcja Prędkość. 85 kontroli, 70 ujawnionych wykroczeń

Osiemdziesięciu pięciu kierowców zostało skontrolowanych podczas wczorajszych działań „PRĘDKOŚĆ” prowadzonych przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego.

- Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, przy wykorzystaniu ręcznych mierników prędkości oraz radiowozów wyposażonych w urządzenia rejestrujące tzw. wideorejestratory, przeprowadzili 85 kontroli pojazdów na terenie miasta i powiatu. Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ od wczesnych godzin porannych policjanci ujawnili niemal 70 wykroczeń w ruchu drogowym - relacjonuje asp. Katarzyna Baniewska.

Na 51 niezdyscyplinowanych kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość, nałożono mandaty karne, 10 kierujących zostało pouczonych za popełnione wykroczenie. Jeden kierujący stracił prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości o 50 km w obszarze zabudowanym.

Policjanci ponadto przebadali na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 120 kierowców. - Zatrzymany został jeden kierujący, który nie stosował się do sądownego zakazu kierowania pojazdami.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.