Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rusza Chojnowska Liga Podwórkowa

Autor admin
Data utworzenia: 26 październik 2022, 14:02 Wszystkich komentarzy: 0


Rusza Chojnowska Liga Podwórkowa

W najbliższą sobotę rusza Chojnowska Liga Podwórkowa. Zbierz kolegów ze swojego podwórka i przyjdź pograć w piłkę - zachęca KS Chojnowianka.

- Już w najbliższą sobotę rusza kolejna świetna piłkarska inicjatywa której jednym z patronów jest nasz Klub. Pamiętacie jak kiedyś grało się w piłkę z kolegami na podwórkach? Jak powstawały składy koleżeńskich drużyn? Jak odbywały się mecze między osiedlami? Wraca intencja tego typu rozgrywek dla młodzieży - czytamy w zapowiedzi opublikowanej na profilu KS Chojnowianka.

Chojnowska Liga Podwórkowa kierowana jest do uczniów podstawówek w wieku od 10 do 14 lat.

- Zajęcia mają na celu motywację dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu a także wyszukanie ukrytych piłkarskich diamentów, które jeszcze nie trafiły do oszlifowania podczas treningów w profesjonalnych klubach sportowych - informują organizatorzy.

Liga rusza już w najbliższą sobotę o godzinie 10:00 na boisku przy ulicy Kilińskiego. - Organizujemy miejsce - Wy robicie swoje składy i gramy! Nie masz składu? Przyjdź... z grupy wybiorą się nowe składy.

Partnerami akcji są: Szkoła Podstawowa nr 3, StatiWall, Bawialnia Sensoryczna w Chojnowie, KS Chojnowianka Chojnów oraz reklamy Halikowski.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.