Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up

Znakomita gra KS Chojnowianka - mamy zwycięstwo!

Author: Maciek
Creation date: 25 August 2012, 21:34 All comments: 8


Znakomita gra KS Chojnowianka - mamy zwycięstwo!
Dziś o godzinie 10:30 w Niedźwiedzicach rozegrane zostało kolejne spotkanie klasy A. Tym razem rywalem naszego lokalnego klubu była ekipa Iskry Niedźwiedzice. Mecz odbywał się w dość dobrych warunkach atmosferycznych. Nasza drużyna nie dała żadnych szans rywalowi.
Całe spotkanie przebiegało pod dyktando biało niebieskich. W pierwszej połowie KS Chojnowianka dominowała w środku pola i w napadzie. Efektem takiej gry był wynik 2:0 do przerwy. W drugich 45 minutach nasi piłkarze nie odpuszczali ciągle atakując broniącego się rywala. Dobra gra wszystkich zawodników pozwoliła zdobyć kolejne gole. W drugiej połowie padło ich aż trzy. Ekipa Iskry Niedźwiedzice zdołała przeprowadzić jedynie kilka akcji w drugiej połowie meczu. Na całe szczęście obrona biało niebieskich spisała się wyśmienicie.
Całe spotkanie zakończyło się doskonałym rezultatem 5:0. Zawodnicy nie kryli swojej radości ze zwycięstwa.

Bramki dla biało niebieskich zdobywali: dwie Andrzej Ziembowski, po jednym celnym trafieniu zaliczyli Fabian Gałaszkiewicz, Marcin Gromala oraz Piotr Jędrusiak.

Naszym piłkarzom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Comments

Czyli wszystko poszło zgodnie z planem,szkoda tylko tych zabranych punktów za wygrany mecz z Kochlicami bo już byśmy byli w górze tabeli.
report comment
Słaba jest Chojnowianka Krasnal?
report comment
Na A-klase skład mamy dobry,ale po awansie do okregówki muszą być wzmocnienia bo inaczej trudno będzie o utrzymanie!!
report comment
Krasnal ty się z koniem na głowę zamieniłeś?4 liga czeka Chojnowiankę.Krasnal obudz się koniku polny.
report comment
O czym Wy piszecie ,przecież to jest A klasa ,tu nawet sędziowie są z łapanki ,to chyba nie dzieje się na prawdę. O tym w ogóle nie powinni pisać ,bo to wstyd ,wstyd, wstyd!!!
report comment
Krasnal 4 liga czeka na Chojnowianke,a ty ekscytujesz się klasą A.
report comment
Krasnal 4 liga czeka na Chojnowianke,a ty ekscytujesz się klasą A.
Ja sie wcale nie ekscytuje tym że wygrywamy w A-klasie bo to jest normalne dla mnie że na A-klase mamy dobry skład i szybko awansujemy do okręgówki,co do 4ligi to ty sie obudz człowieku bo tak szybko jej nie będzie, do puki nie bedzie sponsora i wzmocnień a na to sie nie zapowiada.
report comment
Podniecasz się Krasnal,niedługo do 4 ligi zawitamy.Takich kibiców nie potrzebujemy tutaj,znikaj stąd.Na Chojnowiankę narzekasz,a 4 liga za pasem.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.