Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich - małych i dużych [31. Finał WOŚP w Chojnowie]

Autor firemax
Data utworzenia: 23 listopad 2022, 19:48 Wszystkich komentarzy: 0


 Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich - małych i dużych [31. Finał WOŚP w Chojnowie]

Chojnowski sztab WOŚP szuka osób, które chciałyby dołączyć do zespołu i tworzyć przyszłoroczny 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W roku 2023 zagramy zgodnie z hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich - małych i dużych". Celem będzie zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Po raz pierwszy w historii WOŚP zakupione urządzenia posłużą wszystkim potrzebującym niezależnie od wieku.

W piątek (25.11) o 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych.

Listopad to już jest ten moment, w którym zbieramy się i organizujemy wszystko, by móc zacząć prężnie działać, tak aby 29 stycznia 2023 roku po dłuższej przerwie wspólnie zagrać.

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich, którzy chcą z nami działać, tworzyć to wspaniałe wydarzenie, poznać nowych ludzi i stawić czoła nowym wyzwaniom.

Jeśli jesteś otwarty na nowe znajomości, posiadasz chęć do działania i pomagania, masz trochę wolnego czasu, zostań wolontariuszem WOŚP. Jak to zrobić?

1. Wchodzimy na stronę: iwolontariusz.wosp.org.pl

2. Wypełniamy formularz wybierając: SZTAB #6739 Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Chojnów

3. Dokonujemy rejestracji

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy również: usługodawców i przedsiębiorców, kluby sportowe, organizacje pozarządowe, fundacje, muzyków, artystów, zespoły, szkoły, instytucje do zaangażowania się w 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej informacji pod numerem telefonu +48 880 550 103Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.