Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Budżet Obywatelski. 20 marca mija termin składania projektów

Autor admin
Data utworzenia: 19 marzec 2023, 22:15 Wszystkich komentarzy: 0


Budżet Obywatelski. 20 marca mija termin składania projektów

20 marca mija termin zgłaszania przez mieszkańców Chojnowa propozycji projektów do realizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2023.

W 2023 roku do dyspozycji mieszkańców jest 100 tysięcy złotych. Podobnie jak w latach minionych miasto podzielone zostało na dwie części, której granicę wyznacza rzeka Skora. Zrealizowane zostaną dwa projekty do 50 tysięcy złotych.

- Propozycje zadań mogą być zgłaszane przez mieszkańców Miasta Chojnowa poprzez złożenie Formularza zgłoszenia projektu do Budżetu Obywatelskiego na 2023 r. w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Chojnowie - informuje Urząd Miejski.

Osoba składająca projekt musi być mieszańcem Chojnowa Zgłoszenie propozycji projektu musi zostać poparte 5 podpisami. Projekty muszą m.in. mieścić się w zakresie zadań własnych Miasta Chojnowa, muszą być realizowane na nieruchomościach znajdujących się na terenie Miasta Chojnowa, nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, muszą mieć charakter inwestycyjny.

Wszystkie zgłoszone projekty przejdą przez weryfikację. Ostateczna lista wybranych do głosowania projektów opublikowana zostanie 5 kwietnia.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.