Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 17 maj 2023, 21:16 Wszystkich komentarzy: 0


Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest w Chojnowie

Na terenie Chojnowa prowadzona jest inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Jest to część ogólnopolskiej akcji, której celem jest usunięcie z jednoczesnym unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest.

- Przeprowadzenie inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest to pierwszy krok w kierunku usunięcia ich z naszego otoczenia. Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest to warunek konieczny do ubiegania się przez gminę o fundusze na usuwanie wyrobów azbestowych - informuje Urząd Miejski - Gmina Miejska Chojnów w ramach Konkursu Azbest 2023 otrzyma na ten cel środki z Ministerstwa Rozwoju. Dotacje przeznacza się na współfinansowanie zadania w zakresie wykonania inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest wraz z warstwą obrysów obiektów z przypisanymi do obiektu atrybutami: numerem działki ewidencyjnej i numerem obrębu ewidencyjnego i wprowadzeniem tych danych do Bazy Azbestowej.

Oprócz inwentaryzacji, na terenie miasta opracowany zostanie program usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest. Termin zakończenia prac planowany jest na koniec września.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.