Logowanie Rejestracja

Młodziki zdecydowanie pokonali Prochowiczankę Prochowice!

Autor Maciek
Data utworzenia: 06 wrzesień 2012, 10:13 Wszystkich komentarzy: 0

W minioną środę swoje mecze ligowe rozegrały młodzieżowe zespoły KS Chojnowianka. Młodziki pokonali na wyjeździe Prochowiczankę Prochowice 4:1, natomiast trampkarze przegrali 4:3. Oba mecze stały na bardzo wysokim poziomie i obfitowały w przepiękne bramki.

W najmłodszej grupie prowadzonej przez trenera Piotra Seheniewicza gole zdobywali: Kacper Jędraszczyk dwie, Cichoń Konrad oraz bramka samobójcza. Goście zdobyli honorowego gola w ostatniej minucie meczu z rzutu karnego. Strzelcem był Pedryc.

Podopieczni trenera Stala mimo, iż strzelili rywalowi trzy gole przegrali 4:3. Losy meczu rozstrzygnęły się w jego ostatnich minutach. Gole dla chojnowianki strzelali: Zazulczak oraz Stachów.

Grupę Młodzik reprezentowali:Jakub Ulanowski, Paweł Zazulczak, Wojciech Niemczyk, Kacper Jędraszczyk, Damian Nosal, Bartosz Sobczak, Arkadiusz Wieleżew, Łukasz Rudnicki, Konrad Cichoń, Kacper Laskowski, Sebastian Narożny, Przemysław Gałaszkiewicz, Jakub Jagielski, Jakub Wołoszyn, Mikołaj Mietelski, Patryk Lewicki.

Warto dodać, że młodziki zajmują pierwsze miejsce w tabeli ligowej. Liczymy na kolejne dobre występy.