Query error chojnow.pl - Nietrzeźwy kierowca dachował na Bolesławieckiej
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Nietrzeźwy kierowca dachował na Bolesławieckiej

Autor admin
Data utworzenia: 20 wrzesień 2023, 23:57 Wszystkich komentarzy: 2


Nietrzeźwy kierowca dachował na Bolesławieckiej

Na skrzyżowaniu ulic Parkowej i Bolesławieckiej doszło do kolejnego wypadku, tym razem spowodowanego przez nietrzeźwego kierowcę. W wyniku zdarzenia ciężkich obrażeń ciała doznała pasażerka pojazdu, która została przewieziona do szpitala.

- Do wypadku drogowego doszło na ulicy Bolesławieckiej w Chojnowie. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 56-letniego mieszkańca Chojnowa, który kierując samochodem marki Mercedes nie dostosował prędkości do warunków ruchu, wpadł w poślizg, w konsekwencji czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, gdzie dachował i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia poszkodowana została pasażerka, która doznała ciężkich obrażeń ciała i została zabrana do szpitala - relacjonuje kom. Jagoda Ekiert - Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mieszkaniec Chojnowa trafił do policyjnego aresztu a pojazd zabezpieczono pomocą drogową. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na okres co najmniej 3 lat a maksymalnie do 15 lat.

Skrzyżowanie ulic Parkowej i Bolesławieckiej to miejsce częstych wypadków drogowych. W miejscu tym notorycznie dochodzi do łamania przepisów przez kierowców jadących przez powierzchnię wyłączoną z ruchu; ponadto dochodzi tutaj często do wymuszania pierwszeństwa przez kierowców jadących od strony Bolesławca i skręcających w kierunku Chojnowa.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Witam,
Obecne skrzyżowanie ulic( Bolesławiecka, Parkowa, Złotoryjska, Wojska Polskiego) należało by przerobić na rondo. Dzięki czemu ruch będzie bardziej płynny i zniweluje nadmierną prędkość. Jednak znając Polskie realia, projekt budowy, plany środowiskowe itp. Spowodują że taka inwestycja nie powstanie w najbliższych 10 latach, jeśli wogule powstanie.
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Best Product Info 38a84_5
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.