Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Stracił prawo jazdy w Krzywej

Autor admin
Data utworzenia: 24 wrzesień 2023, 23:15 Wszystkich komentarzy: 1


Stracił prawo jazdy w Krzywej

Krzywa to jedno z miejsc najczęściej zgłaszanych w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Problemem dla mieszkańców wioski są kierowcy notorycznie przekraczający dopuszczalną prędkość. O tym, że nie warto jechać tutaj zbyt szybko przekonał się 28-letni mieszkaniec Chojnowa.

- Policjanci legnickiej drogówki realizując zagrożenia naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa przez mieszkańców powiatu legnickiego udali się do miejscowości Krzywa, gdzie kierujący mieli przekraczać dopuszczalną prędkość. Funkcjonariusze ustawili swój posterunek stały w miejscu wskazanym na mapie zagrożeń. Już po paru minutach policjanci ujawnili kilka przekroczeń dozwolonej prędkości przez kierujących pojazdami. 28-letniemu mieszkańcowi Chojnowa zatrzymano prawo jazdy na okres 3 miesięcy za poruszanie się na terenie zabudowanym z prędkości 122 km/h w miejscu gdzie obowiązuje prędkość do 50 km/h - informuje kom. Jagoda Ekiert.

Na kierowcę nałożono również mandat karny w wysokości 2500 złotych, a na jego konto dodatkowo wpłynęło 15 punktów karnych.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Brawo policja! W Krzywej jest taka patologia drogowa że tylko fotoradar lub odcinkowy pomiar prędkości jest w stanie coś zmienić.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.