Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Możesz bezpłatnie sprawdzić światła w samochodzie

Autor admin
Data utworzenia: 05 październik 2023, 22:49 Wszystkich komentarzy: 0


Możesz bezpłatnie sprawdzić światła w samochodzie

Lokalna policja zachęca do udziału w akcji "Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo", która ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów.

- „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”- to hasło przyświeca październikowej akcji. Założenie jest takie, żeby w cztery  soboty, tj. 21, 28 października, 18 listopada oraz 9 grudnia, kierowcy mogli bezpłatnie sprawdzić stan i ustawienie świateł w swoich pojazdach - informuje kom. Jagoda Ekiert z legnickiej policji - Organizatorzy akcji chcą zwrócić uwagę użytkowników na stan oświetlenia w ich pojazdach, w szczególności teraz na jesień, kiedy szybciej zapada zmierzch i często występują niekorzystne zjawiska atmosferyczne. Niewątpliwie jakość oświetlenia pojazdów bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Prawidłowe działanie świateł jest uwarunkowane, poza ich ogólnym stanem technicznym, właściwym ustawieniem ich wysokości, prawidłowym rozkładem granicy światła i cienia oraz natężeniem emitowanego światła.

Na terenie gminy Chojnów światła sprawdzić będzie można w Białej: PHU Przemysław Grochowski PSKP - Biała 193, 59-225 Chojnów, tel. 792263321, godziny otwarcia w dniach trwania akcji: 8.00-16.00.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.