Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

UWAGA! Od 16 października utrudnienia w ruchu pojazdów na ul. Kolejowej

Autor Starostwo Powiatowe
Data utworzenia: 11 październik 2023, 21:26


UWAGA! Od 16 października utrudnienia w ruchu pojazdów na ul. Kolejowej

Od dnia 16 października 2023 r. rozpoczyna się przebudowa skrzyżowania znajdującego się przed budynkiem dworca PKP w miejscowości Chojnów. Prace budowlane będą podzielone na 3 etapy, z czego 1 etap będzie wiązał się z najpoważniejszymi utrudnieniami w ruchu drogowym.

Realizacja I etapu przebudowy spowoduje zamknięcie jezdni od wiaduktu kolejowego do skrzyżowania z ul. Kolejową. Ruch pojazdów będzie poprowadzony objazdem. Dojazd do drogi woj. DW 328 od ul. Kolejowej oraz od ul. Kusocińskiego będzie zamknięty. Objazd dr. DW 328 będzie poprowadzony częściowo drogą wojewódzką DW 335. Trasa objazdu do miejscowości Chocianów dla pojazdów do 12 t będzie prowadzić przez: DW335 – Jaroszówkę – Rokitki – DW328, natomiast dla pojazdów powyżej 12 t objazd będzie prowadził przez: DW335 - Chocianowiec – Chocianów. Szczegóły oznakowania związane z realizacją I etapu oraz przebieg objazdu przedstawiają załączone rysunki.

Prosimy o zwrócenie uwagi na nowe oznakowanie dróg.

Ukończenie każdego z etapów przebudowy będzie związane z rozpoczęciem kolejnego, a co za tym idzie z nową organizacją ruchu, o czym wykonawca za pośrednictwem inwestorów będzie informował z wyprzedzeniem.

Bardzo przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu i dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.