Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Znamy wyniki 9. edycji Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego

Autor admin
Data utworzenia: 12 luty 2024, 19:34 Wszystkich komentarzy: 3


Znamy wyniki 9. edycji Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego

Zakończyło się głosowanie w ramach 9. edycji Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Najwyższą frekwencję zanotowano w: Kolonii Kołłątaja, Zamienicach,  Dobroszowie, Czernikowicach oraz Jaroszówce.

- Od 29 stycznia do 5 lutego br. mieszkanki i mieszkańcy Gminy Chojnów  głosowali na propozycje zgłoszone w ramach GCHBO. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu i autorom projektów, którzy zgłosili swoje projekty i z ogromnym zaangażowaniem promowali je w trakcie głosowania - czytamy w komunikacie Urzędu Gminy.

Frekwencja wyniosła 21,8 %. Najwyższą frekwencję zanotowano w: Kolonii Kołłątaja, Zamienicach,  Dobroszowie, Czernikowicach oraz Jaroszówce. W nagrodę miejscowości te dostaną dodatkowe środki na realizację drugiego projektu. 

- Dodatkowo zgodnie z § 6, pkt. 10 "Regulaminu Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego" w ramach premii za aktywność w głosowaniu, przeznacza się na wskazanie do realizacji jeden dodatkowy projekt dla miejscowości Krzywa, w której liczba oddanych głosów w głosowaniu jest najwyższa, tzn. zagłosowało 219 osób - informuje Urząd Gminy.
Komentarze

Uuu Krzywa zaczyna się aktywizować, może w końcu zacznie się coś dziać w tej wiosce - wybory się zbliżają to jest potencjał na jakieś dobre zmiany.
Wystarczy popatrzeć jak wygląda Konradówka, Goliszów czy Osetnica a co się dzieje w Krzywej
zgłoś komentarz
Naprawdę nie mogę się doczekać tego wydarzenia papa's games
zgłoś komentarz
Thanks for sharing!


[url=https://papas-games.org]papa's games[/url]
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.