Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolejny mecz i kolejne 3 punkty biało niebieskich!

Autor Maciek
Data utworzenia: 16 październik 2012, 08:38 Wszystkich komentarzy: 2


Kolejny mecz i kolejne 3 punkty biało niebieskich!

14 października br. KS Chojnowianka rozegrał kolejne spotkanie ligowe. Rywalem była ekipa Fenixa Pielgrzymka. Mecz odbył się na wyjeździe. Nasz klub zdążył nas już przyzwyczaić do doskonałych występów, nie inaczej było tym razem. Biało niebiescy wyszli na murawę jak zwykle dobrze przygotowani. Pomimo dobrej gry piłką KS Chojnowianka zdobył tylko jedną bramkę w pierwszych 45 minutach. Piłkarze z Pielgrzymki również zdobyli gola. Wynik po pierwszej połowie wynosił 1:1. Bramkę dla biało niebieskich zdobył Fabian Gałaszkiewicz po doskonałym dośrodkowaniu Bartosza Hanieckiego.

Druga odsłona meczu to zupełnie inny obraz gry i większa skuteczność Chojnowian. Na 2:1 podwyższył Marcin Kardela. Kolejne bramki zdobywali ponownie Fabian Gałaszkiewicz, Marcin Rabanda oraz Bartosz Haniecki.

Chojnowianka wygrała całe spotkanie 5:1 i w chwili obecnej plasuje się na drugiej pozycji w tabeli. Biało niebiescy zrównali się punktami z liderem Skorą Jadwisin.

Skład KS Chojnowianka: M. Krupa, K. Zielonka, P. Światłoń, D. Korniłowicz, K. Salachna, M. Rabanda, P. Jędrusiak, B. Haniecki, M. Mydłowski, F. Gałaszkiewicz, M. Kardela.


Naszym piłkarzom serdecznie gratulujemy!

Źródło:www.90minut.pl


Komentarze

Chojnowianka jest liderem mecz bezpośredni zakończył się remisem więc o pozycji decyduje bilans bramkowy który Chojnów ma większy nić drużyna z Jadwisina.Pozdrawiam
zgłoś komentarz
Mamy lidera i już tak zostanie do końca sezonu:):)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.