Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Jesienne Biegi Przełajowe

Autor Powiat Legnicki
Data utworzenia: 16 październik 2012, 09:25 Wszystkich komentarzy: 4


Jesienne Biegi Przełajowe

Jesień to czas, kiedy kondycja fizyczna odgrywa dużą rolę w zapobieganiu przeziębieniom. Młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, dbająca o hart ducha, wzięła udział w Jesiennych Biegach Przełajowych, organizowanych w ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. 9 października, w Krotoszycach, 175 zawodników i zawodniczek z SP Krotoszyce, SP Kościelca, SP Miłkowice, SP Bieniowice, SP Wągrodna i SP Rosochata i z 4 gimnazjów: w Spalonej, Miłkowicach, Krotoszycach i Chojnowie oraz 12 opiekunów i 5 organizatorów łącznie: 192 uczestników stanęło na linii startu. Uroczystego otwarcia biegów dokonała Beata Castaneda Trujiło - Wójt Gminy Krotoszyce. Nad zasadami biegu czuwali: Sędzia Główny zawodów - Piotr Kaczmarski, sędzia pomocniczy - Kamil Jazowiecki.

W uroczystości otwarcia biegów brali udział: Olga Podebry - Dyrektor Zespołu Szkół w Krotoszycach, Władysław Olejnik - Radny Powiatu Legnickiego i Grażyna Jóźwik – Sekretarz Powiatowego Zrzeszenia „LZS” w Legnicy.


Galeria zdjęć



WYNIKI :

400 m dziewczęta kl III SP - (startowało 15)

  1. Weronika Jankowska - SP Krotoszyce - 10 pkt
  2. Magdalena Kiszka - SP Kościelec - 9 pkt
  3. Paula Bełza - SP Miłkowice - 8 pkt
  4. Aleksandra Szczepańska - SP Bieniowice - 7 pkt
  5. Agata Klimas - SP Wągrodno - 6 pkt
  6. Amelia Wzorek - SP Rosochata - 5 pkt

500 m chłopcy kl III SP - (startowało 19)

  1. Marcel Witkowski - SP Krotoszyce - 10 pkt
  2. Mateusz Adamczyk - SP Krotoszyce - 9 pkt
  3. Adrian Bednarski - SP Wągrodno - 8 pkt
  4. Sebastian Kołbuc - SP Rosochata. - 7 pkt
  5. Kamil Marszałkowski - SP Krotoszyce - 6 pkt
  6. Seweryn Dubel - SP Rosochata - 5 pkt

500 m dziewczęta kl IV - ( startowało 17 )

  1. Sabina Olszowska - SP Bieniowice - 10 pkt
  2. Julia Matyszczak - SP Miłkowice - 9 pkt
  3. Magdalena Lachowska - SP Rosochata - 8 pkt
  4. Aleksandra Wójcik - SP Krotoszyce - 7 pkt
  5. Maria Castaneda - SP Krotoszyce - 6 pkt
  6. Martyna Wągrowska - SP Kościelec - 5 pkt

600 m chłopcy kl IV - (startowało 14 )

  1. Paweł Galik - SP Bieniowice - 10 pkt
  2. Piotr Urbański - SP Bieniowice - 9 pkt
  3. Patryk Niedzielski - SP Wągrodno - 8 pkt
  4. Michał Borek - SP Miłkowice - 7 pkt
  5. Tomasz Krynicki - SP Miłkowice - 6 pkt
  6. Dominik Sobalik - SP Wągrodno - 5 pkt

600 m chłopcy kl V – ( startowało 18 )

  1. Grzegorz Kołbuc - SP Rosochata - 10 pkt
  2. Piotr Niedbała - SP Bieniowice - 9 pkt
  3. Jakub Papis - SP Krotoszyce - 8 pkt
  4. Daniel Matysiak - SP Kościelec - 7 pkt
  5. Dawid Kujawski - SP Wągrodno - 6 pkt
  6. Zygmunt Naspiński - SP Bieniowice - 5 pkt

600 m dziewczęta kl V (startowało 10 )

  1. Oliwia Wierzchowska - SP Miłkowice - 10 pkt
  2. Natalia Biel - SP Kościelec - 9 pkt
  3. Wiktoria Andrzejewska - SP Wągrodno - 8 pkt
  4. Małgorzata Juźwin - SP Rosochata - 7 pkt
  5. Karolina Bil - SP Miłkowice - 6 pkt
  6. Mirela Stopyra - SP Krotoszyce - 5 pkt

800 m chłopcy kl VI ( startowało 10 )

  1. Mateusz Chalik - SP Miłkowice - 10 pkt
  2. Patryk Ciereszko - SP Bieniowice - 9 pkt
  3. Jakub Śliwiński - SP Rosochata - 8 pkt
  4. Damian Bun - SP Wągrodno - 7 pkt
  5. Jakub Nowicki - SP Krotoszyce - 6 pkt
  6. Michał Banach - SP Rosochata - 5 pkt

600 m dziewczęta kl VI ( startowało 16)

  1. Malwina Rynkiewicz - SP Rosochata - 10 pkt
  2. Joanna Kiszka - SP Kościelec - 9 pkt
  3. Weronika Majcher - SP Wągrodno - 8 pkt
  4. Natalia Szymańska - SP Rosochata - 7 pkt
  5. Damian Dwojak - SP Miłkowice - 6 pkt
  6. Wiktoria Skorupska - SP Kościelec - 5 pkt

1000 m chłopcy I kl gimnazjum ( startowało 11 )

  1. Damian Bałtarowicz -Gimnazjum Krotoszyce -10 pkt
  2. Patryk Porczak - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 9 pkt
  3. Adrian Rygol - Gimnazjum Spalona - 8 pkt
  4. Krzysztof Niedbała - Gimnazjum Spalona -7 pkt
  5. Mateusz Kołbuc - Gimnazjum Spalona - 6 pkt
  6. Konrad Błoński - Gimnazjum Miłkowice - 5 pkt

800 m dziewczęta I kl gimnazjum ( startowało 9 )

  1. Paulina Baran - Gimnazjum nr 1 Chojnów -10 pkt
  2. Natalia Kosińska - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 9 pkt
  3. Stanisława Jansch - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 8 pkt
  4. Paulina Podgórska - Gimnazjum Miłkowice - 7 pkt
  5. Katarzyna Jach - Gimnazjum Miłkowice - 6 pkt
  6. Laura Lewandowska - Gimnazjum Miłkowice - 5 pkt

1000 m chłopcy II kl gimnazjum ( startowało 11 )

  1. Jakub Mazurek - Gimnazjum Krotoszyce -10 pkt
  2. Jarosław Wierzbicki- Gimnazjum Miłkowice - 9 pkt
  3. Patryk Pierzchała - Gimnazjum Spalona - 8 pkt
  4. Łukasz Mazur - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 7 pkt
  5. Maciej Dąbrowski - Gimnazjum Miłkowice - 6 pkt
  6. Bartłomiej Wójcik - Gimnazjum Krotoszyce - 5 pkt

800 m dziewczęta II kl gimnazjum ( startowało 9 )

  1. Natalia Kowal - Gimnazjum Krotoszyce - 10 pkt
  2. Dominika Karwas - Gimnazjum Miłkowice - 9 pkt
  3. Justyna Wojtanowicz-Gimnazjum Krotoszyce - 8 pkt
  4. Kamil Papis - Gimnazjum Krotoszyce - 7 pkt
  5. Paulina Ozierska - Gimnazjum Miłkowice - 6 pkt
  6. Angelika Podgórska - Gimnazjum Miłkowice - 5 pkt

1200 m – chłopcy III kl gimnazjum ( startowało 9 )

  1. Natan Sieroń - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 10 pkt
  2. Aleksander Bernat - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 9 pkt
  3. Bartłomiej Nowicki - Gimnazjum Krotoszyce - 8 pkt
  4. Adrian Sobolewski - Gimnazjum Spalona - 7 pkt
  5. Bartosz Kożuchowski- Gimnazjum nr 1 Chojnów-6 pkt
  6. Piotr Taczyński - Gimnazjum Spalona - 5 pkt

1000 m dziewczęta III kl gimnazjum (startowało 7 )

  1. Barbara Wikiera - Gimnazjum Krotoszyce - 10 pkt
  2. Dominika Bałtarowicz – Gimnazjum Krotoszyce - 9 pkt
  3. Kamila Janczyńska - Gimnazjum nr 1 Chojnów -8 pkt
  4. Sylwia Sobolska - Gimnazjum Miłkowice - 7 pkt
  5. Adrianna Matkowska – Gimnazjum Miłkowice - 6 pkt
  6. Patrycja Merwińska - Gimnazjum Miłkowice - 5 pkt
  7. 7. Martyna Wierzbicka z Gimnazjum Krotoszyce

PUNKTACJA SZKÓŁ:

  1. Szkoła Podstawowa w Rosochatej : 84 pkt
  2. Szkoła Podstawowa w Wągrodnie : 83 pkt
  3. Szkoła Podstawowa w Krotoszycach : 78 pkt
  4. Szkoła Podstawowa w Miłkowicach : 71 pkt
  5. Szkoła Podstawowa w Bieniowicach : 66 pkt
  6. Szkoła Podstawowa w Kościelcu : 58 pkt

PUNKTACJA SZKÓŁ:

  1. Gimnazjum nr 1 Chojnów : 89 pkt
  2. Gimnazjum Krotoszyce : 89 pkt
  3. Gimnazjum Miłkowice : 84 pkt
  4. Gimnazjum Spalona : 49 pkt

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 otrzymali medale, za miejsca 1-6 dyplomy.

Trzy pierwsze szkoły podstawowe i gimnazja nagrodzono statuetkami biegacza, wszystkie szkoły otrzymały dyplomy.

Nagrody wręczali: Anna Rabska - Zastępca Wójta Gminy Krotoszyce, Władysław Olejnik- Radny Powiatu Legnickiego i Olga Podebry - Dyrektor ZS w Krotoszycach .

Projekt dofinansowany ze środków Powiatu Legnickiego

ORGANIZATORZY:

  • Starostwo Powiatowe w Legnicy,
  • Powiatowe Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe” w Legnicy,
  • Zespół Szkół w Krotoszycach .
  • GLKS „Gryf- Olimpia” Krotoszyce

źródło: Powiat Legnicki



Komentarze

Please try Google before asking about Useful Product Info 1877336
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Excellent Product Tips d1b1877
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about New Product Blog 254e2de
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Cool Product Website e3a9d03
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.