Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolejny spływ kajakowy oraz wystawa zdjęć!

Autor admin
Data utworzenia: 24 październik 2012, 13:52 Wszystkich komentarzy: 1


Kolejny spływ kajakowy oraz wystawa zdjęć!

Za niecały miesiąc, 16 listopada br. w Sali Edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie odbędzie się spotkanie z uczestnikami pierwszego i drugiego spływu kajakowego rzeką Skorą połączone z wystawą fotograficzną, w którym udział brali uczniowie oraz nauczyciele chojnowskiego Gimnazjum nr 1 oraz wszyscy zainteresowani. Pewnym już jest, że w przyszłym roku kajaki ponownie pójdą w ruch, a rzeka Skora poniesie wszystkich śmiałków swoimi wodami wprost do celu.

Wystawa zdjęć dokumentujących pierwszy i drugi kajakowy spływ wodami Skory odbędzie się 16 listopada 2012 r. w Sali Edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie. Podczas spotkania poza zdjęciami udostępnione zostaną dzienniki uczestników spływu, poznamy ich wrażenia z tej niesamowitej, wodnej przygody oraz będziemy świadkami wręczenia certyfikatów udziału w spływie kajakowym.

Dodatkowo już dziś możemy poinformować, że w przyszłym roku śmiałkowie z Gimnazjum nr 1 ponownie sprawdzą swoją odwagę i na kajakach przepłyną Skorę. Tym razem spływ będzie dwukrotnie dłuższy – START mieścić się będzie w Zagrodnie. Pierwszy odcinek zakończy się w Jadwisinie, po którym nastąpi przerwa. Tuż po przerwie, w trakcie której uczestnicy gościć będą u zaprzyjaźnionego sołtysa rozpocznie się drugi etap – do samego Chojnowa.

Impreza kajakowa podzielona zostanie na dwie części – pierwsza z nich przeznaczona będzie dla uczniów i nauczycieli Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, wstępnie zaplanowana na maj, druga odbędzie się w ramach akcji „Kochamy lato i wakacje”, a skierowana będzie dla wszystkich zainteresowanych.

Wstępne ustalenia mówią o obecności około 100 osób. Dla porównania – w tegorocznym spływie udział wzięło około 60 śmiałków.

Już dziś zapraszamy na wystawę fotograficzną oraz zachęcamy do wzięcia udziału w spływie kajakowym!Komentarze

kajakarzom kibicuje od kiedy o nich uslyszalem. gim1 zawsze w cieniu dwojki ale z opcja kajakow pozytywnie zaskoczylo. chetnie zobacze zdjecia
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.