Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Tir blokuje A4

Autor admin
Data utworzenia: 16 październik 2012, 11:54 Wszystkich komentarzy: 1


Tir blokuje A4

Na wysokości miejscowości Strupice, na autostradzie A4 doszło do zdarzenia drogowego, w którym przewrócił się samochód ciężarowy wiozący wywrotnicę kolejową. Waga ładunku to około 30 ton, w związku z czym usunięcie tira z ponadgabarytowym ładunkiem wymaga specjalistycznego sprzętu.

Autostrada A4 jest zablokowana na 76 kilometrze, na wysokości miejscowości Strupice. Policja bada przyczyny wypadku, w którym na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierowca tłumaczył, że na jezdnię wyskoczyło mu zwierzę, w wyniku czego gwałtownie zahamował, wpadł w poślizg i przewrócił się na bok.

W miejscu zdarzenia ruch odbywa się w obu kierunkach jednym pasem autostrady. W trakcie gdy usuwany będzie pojazd odcinek zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Policja zaleca objazd przez węzeł Legnica - Złotoryja na 84 km autostrady, zjazd w kierunku Legnicy, następnie drogą krajową 94 w kierunku Chojnowa, gdzie następuje wjazd na drogę wojewódzką nr 328, która prowadzi do węzła A4 Złotoryja - Chojnów na 73 km - wjazd na A4 w kierunku granicy.


Źródło: lca.plKomentarze

Rano jadąc do Legnicy do pracy na 6 stałem tam 3 godz.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.