Query error chojnow.pl - Jubileusz 5-lecia chojnowskiego Chóru Skoranta. Finał "Talentów znad Skory".
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Jubileusz 5-lecia chojnowskiego Chóru Skoranta. Finał "Talentów znad Skory".

Autor admin
Data utworzenia: 19 październik 2012, 14:33 Wszystkich komentarzy: 3


Jubileusz 5-lecia chojnowskiego Chóru Skoranta. Finał "Talentów znad Skory".

Już jutro, tj. 20 października 2012 r. chojnowski Chór Skoranta świętować będzie 5-lecie istnienia. W związku z tym zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na uroczystości związane z tym wydarzeniem.

Świętowanie rozpocznie się o godzinie 13.00, gdy w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie odprawiona będzie Msza Święta. Trzy godziny później (godz. 16.00), w sali widowiskowej MOKSiR odbędzie się uroczysty koncert Chóru Skoranta. W trakcie koncertu nastąpi oczekiwane przez wielu rozstrzygnięcie konkursu „Talenty znad Skory”, któremu patronuje chojnowski chór.

Chojnowski Chór "SKORANTA" powstał 16 października 2007 r. jako Towarzystwo Śpiewacze przy Miejskim Domu Kultury w Chojnowie. Jego pomysłodawcą oraz autorką nazwy, a także kierownikiem, jest p. Krystyna Czapska. Chórem dyryguje p. Zenon Chmielewski. W ciągu pięciu lat swego istnienia chór nie tylko prowadził działania artystyczne, ale również społeczne - inicjuje i uczestnicy w różnych przedsięwzięciach. Chór obecnie liczy 37 osób. Jest to duża grupa społeczna, która nie tylko śpiewa, ale również angażuje się w organizację wydarzeń kulturalnych w Chojnowie.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na Jubileusz 5-lecia chóru Skoranta!Komentarze

Czy u nas żadna impreza nie może się obejść bez mszy?
zgłoś komentarz
Odpowiadam NIE! są w Chojnowie imprezy w których kościół nie bierze udziału ,są to imprezy których nie organizuje MOKSiR czy UM i przeważnie są to najlepsze imprezy ale są to rodzynki .
zgłoś komentarz
No tak, rodzynki, a tych mało w miejskim cieście. Bardzo dobrze, ze jakieś są.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.