Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kacper Laskowski został powołany do Kadry Dolnego Śląska!

Autor Maciek
Data utworzenia: 23 październik 2012, 14:00 Wszystkich komentarzy: 6


Kacper Laskowski został powołany do Kadry Dolnego Śląska!

Wychowanek KS Chojnowianka Kacper Laskowski został powołany do Kadry Dolnego Śląska. Doskonała postawa wychowanka Piotra Seheniewicza w grupie Młodzik została dostrzeżona przez trenerów Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Dzięki znakomitym występom w ostatnich meczach Kacper został wyróżniony i będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle zawodników z Dolnego Śląska.

W najbliższym czasie odbędą się konsultacje kadry dla rocznika 2000. Prawdopodobnie inni wybrani zawodnicy z grupy Młodzik dostaną swoją szansę na sprawdzenie własnych umiejętności w kadrze.

Jest do duże wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy dla młodych adeptów futbolu. Warto dodać, że grupa Młodzik spisuje się wyśmienicie w obecnym sezonie piłkarskim znajdując się w trójce najlepszych zespołów. W obecnym sezonie chłopcy po raz pierwszy rywalizują w klasie okręgowej.

Serdecznie gratulujemy Kacprowi powołania do kadry i życzymy samych sukcesów!
Komentarze

widziałem go ostatnio w niedzielę, bardzo dobry mecz. Tak trzymaj i gratuluję
zgłoś komentarz
Gratulacje dla Kacperka i trenera, który go znalazł wśród innych chłopaków, a potem dostrzegli go inni. Ten chłopak ma talent. Dobrze, ze jest ktoś, kto go zauważył. Może kiedyś będzie grał w Śląsku, albo i w kadrze.
zgłoś komentarz
Brawo , kolejny młody Chojnowianin dołączył do grupy zdolnych sportowców. To bardzo motywujące dla innych dzieciaków z Naszego miasta.
zgłoś komentarz
Dołączam się do gratulacji tylko mam jedno pytanie dlaczego skoro to wychowanek KS Chojnowianka zdjęcie jest z Orlika na którym bardzo rzadko mogą pograć dzieci i młodzież .
zgłoś komentarz
pogratulowac. dobre pytanie moze cos sie zmienilo ze widziamy mlodego i trenera jego (tak mi sie zdaje)
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Awesome Product Website 5d1b187
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.