Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Targi pracy w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Autor mgr Mirosław Szczypiorski
Data utworzenia: 23 październik 2012, 08:32 Wszystkich komentarzy: 0


Targi pracy w PWSZ im. Witelona w Legnicy

24 października br. w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbędą się Targi Pracy. Przedsięwzięcie organizowane jest wspólnie z Urzędem Pracy w Legnicy. Targi mają na celu zaprezentowanie ofert pracy z różnych branż przemysłu, umożliwienie skorzystania z bezpłatnych porad z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych. Będzie to także doskonała okazja, aby zaprezentować własne CV, które będzie można przekazać przedstawicielom firm.

Targi Pracy odbywać się będą w godzinach od 11:00 do 14:00 w budynku Centrum Konferencyjno-Widowiskowego PWSZ im. Witelona w Legnicy. Podczas Targów zaprezentuje się 30 podmiotów, działających w różnych sektorach gospodarki.

Również 24 października br., odbędzie się konferencja stażystów z pracodawcami, pod hasłem „Realia rynku pracy III”. Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00. W programie między innymi wystąpienie dra Jarosława Hermaszewskiego z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, który przedstawi referat pt. „Innowacyjne rozwiązania w programach kształcenia – aspekt praktyczny”. Mgr Edward Biegun, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSZ im. Witelona w Legnicy omówi „Profil kształcenia studentów – możliwości uczelni a oczekiwania rynku pracy”. Przedstawiciel Urzędu Miasta Legnica zaprezentuje „Oczekiwania i płaszczyzny współpracy z punktu widzenia przedstawicieli pracodawców”, zaś o „Praktycznym wymiarze kształcenia. Roli praktyk i staży absolwenckich w procesie edukacji” mówić będzie przedstawiciel szkolnictwa średniego. Na zakończenie Łukasz Maciejewski z Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawi temat „Cel i metody szkolenia, Ksztalcenia i rozwoju pracowników – przedstawiciel przemysłu”.


fot. powiat-legnicki.euKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.