Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Strzał w dziesiątkę" - Wicestarosta Legnicki Lilia Walasek

Autor admin
Data utworzenia: 27 październik 2012, 13:30 Wszystkich komentarzy: 15


"Strzał w dziesiątkę" - Wicestarosta Legnicki Lilia Walasek


Po Staroście Legnickim Jarosławie Humennym czas na kolejną „naszą” osobę we władzach powiatu. Tym razem ze „Strzałem w dziesiątkę” zmierzy się urodzona w Chojnowie, obecnie mieszkająca w pobliskiej Konradówce Lilia Walasek - Wicestarosta Legnicki.

Wciąż zachęcamy Was drodzy Czytelnicy do wpisywania w komentarzach propozycji osób, których chcielibyście poddać przesłuchaniu w ramach „Strzału w dziesiątkę”.
  1. Nazywam się Lilia Walasek.
  2. Gdybym nie była tym, kim jestem, to bylabym nadal pracownikiem pomocy społecznej.
  3. W swojej pracy najbardziej lubię bezpośredni kontakt z ludźmi.
  4. Smak dzieciństwa: smak słodyczy.
  5. Mówię „Chojnów”, myślę miasto rodzinne.
  6. Gdybym trafiła „szóstkę” w Lotto cieszyłabym się. Pieniądze są ważne, ale są w życiu wartości których nie można kupić.
  7. Moim autorytetem jest Jan Paweł II.
  8. Nie wyobrażam sobie życia bez życzliwości i przyjaźni.
  9. Czytam Portal CHOJNOW.PL, bo są na nim ciekawe komentarze, dzięki którym mogę poznać zdanie mieszkańców na określony temat
  10. Ulubiona anegdota:

Do pracowni Pabla Picassa wszedł kiedyś nowy listonosz. Oddał malarzowi list, rozejrzał się wokół i powiedział:

- zdolnego ma pan synka …

- dlaczego pan tak myśli? – zapytał Picasso.

- Przecież widzę – tyle tu rysunków.Komentarze

Gdzie jest Psymon? Polać mu!!!
zgłoś komentarz
99% pytanych bedzie odpowiadac przy autorytecie JP2. nie kojarze tej pani walasek. pierwszy raz ja widze na tym zdjeciu
zgłoś komentarz
Ja kojarzę i to dość dobrze z pracy w opiece społecznej ,Pani Lilianna faktycznie ceni bezpośredni kontakt z ludźmi taki sposób właśnie umeblowała sobie antykami mieszkanie praktycznie za darmo otrzymując "darowizny" od podopiecznych .Kot jest w okręgu wyborczym Pani Lilianny ma szanse podczas wyborów poznać syna Pani Lilianny który zasiada w komisji wyborczej i stąd zapewne JPII jest autorytetem Pani Lilianny ,to oczywiście żaden nepotyzm a działanie wysoce moralne .Napisał bym kilka pikantnych szczegółów ale się powstrzymam.
@Nene tu trzeba obalić litr ...
zgłoś komentarz
Jeszcze słowo do administratora ,poco te zachęty koto następny skoro najwięcej głosów w ostatnim "Strzale w 10" padło chyba na prezes Członkę albo drugiego trenera pierwszej zespołu Chojnowianki .Swoją drogą takie strzał w 10 maił by sens gdyby prędzej wiadomo było do kogo będą pytania a użytkownicy portalu mieli by wpływ jakie to będą pytania a tak to trochę jest bezsensu i niczego nie wnosi !
zgłoś komentarz
Psymon z twoich wypowiedzi wyłania mi się obraz twojej postaci.Znasz Lilke z pomocy społecznej,więc pewnie jesteś stałym gościem tam.Na wszytskie posty odpisujesz o każdej porze dnia nocy,więc zapewne jesteś bezrobotnym mam nadzieje ,że nie z patologii.A więc typowy troll internetowy,mądry w gębie ,lecz zrobić coś dla miasta w jakiejkolwiek dziedzinie nie.Krytykować umiesz i tylko tyle trolu
zgłoś komentarz
Ja osobiście znam panią Lilę i bardzo się cieszę, że jej osoba pojawia się na portalu. Jest to przesympatyczna osoba. Serdecznie pozdrawiam!!!
zgłoś komentarz
to fakt ,lilka jest ok.
zgłoś komentarz
@bylu ja ciebie też pozdrawiam ,wiem już to pisałeś że tak czysto z miłości bliźniego dał byś mi w mordę abym nakrył się nogami jak przystało na prawdziwego katotaliba .Twoje domysły są tak trafione jak twoje miłosierdzie i intelekt którym porażasz :)
zgłoś komentarz
Tak Pani Lilianna jest OK w obiecywaniu ludziom i niewywiązywaniu się z tego jest lepsza od burmistrza :)
zgłoś komentarz
Psymon nie jestem katolikiem.Kim ty możesz być jak ty ciągle przy kompie
.Zwykłym napinaczem internetowym trolu.Nierobem,który siedzi i krytykuje.Normalny człowiek ma inne zajęcie.Pajac roku Psymon haha
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.