Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Zdjęcia Rafała Wyciszkiewicza wyróżnione

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 30 marzec 2013, 13:15 Wszystkich komentarzy: 24


Zdjęcia Rafała Wyciszkiewicza wyróżnione

Choć chojnowski fotografik Rafał Wyciszkiewicz utrwala na zdjęciach wszystko, co godne jest jego uwagi, to przeglądając jego zasobne archiwum da się zauważyć, iż dużą część stanowią fotografie modelek. Od takich też zdjęć kilkanaście lat temu rozpoczął współpracę z tygodnikiem Konkrety i Gazetą Chojnowską. W tej ostatniej przez rok prowadził kącik Dziewczyna Tygodnia.

Na początku 1998 w Muzeum Regionalnym miał miejsce wernisaż połączony z wyborem „Dziewczyny Roku”. Relację z tego wydarzenia pokazano w TVP Wrocław i TVL Lubin. Ma na koncie sześć wystaw zbiorowych i dwie indywidualne. W całorocznym konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Młodych Demokratów i kawiarnię „Maska" w Legnicy, w latach 1999 – 2001 został jego zwycięzcą, a w 2000 r. jego fotografia została wybrana zdjęciem roku.

Oprócz wystaw Rafał publikuje także swoje prace na fotograficznych portalach internetowych. Wiele z nich zostało wysoko ocenionych przez redakcje portali, jak i innych użytkowników. Dużym wyróżnieniem było zamieszczenie jego zdjęcia pt.”Wiedzy klucz” w lutowym wydaniu ogólnopolskiego pisma fotograficznego Foto Kurier. Zdjęcie trafiło do rubryki, gdzie doświadczony fotografik Leonard Karpiłowski poddaje ocenie kilka wybranych zdjęć i zyskało ono pochlebną ocenę.


Relacje telewizyjne z wystawy „Uroda i wdzięk”

http://www.youtube.com/watch?v=hnTGD9s_OHg

galeria

http://wyciszkiewicz.e-informator.pl/dziewczyna_roku_1997_i_wernisaz,a47.html

wystawa „Ach, te kobietki z 2004 roku

http://wyciszkiewicz.e-informator.pl/wernisaz_rafala_wyciszkiewicza,a48.html


1. Zdjęcie pt. "Wiedzy klucz" opublikowane w czasopiśmie Foto Kurier2. Najczęściej komentowane i oceniane zdjęcie autora. Znalazło się na 5 miejscu pod względem odsłon w jednym z miesięcy na portalu DVF.PL. 15 ocen w tym 13 szóstek na portalu foto.recenzja.pl.


3. Wyróżnienie na portalu foto - kurier.pl, oraz foto.recenzja.pl4. "Czarując wzrokiem" -Wyróżnienie na portalu foto.recenzja.pl5. Wyróżnienie na portalu foto - kurier.pl, oraz foto.recenzja.pl6. "Hipnosis" - Wyróżnienie na portalu foto - kurier.pl7. "Nostalgy" - Wyróżnienie na portalu foto - kurier.pl8. "Rockendrollerka 2" - Wyróżnienie na portalu foto.recenzja.pl9. Wyróżnienie na portalu foto - kurier.pl10. Wyróżnienie na portalu foto - kurier.pl11. Wyróżnienie na portalu foto - kurier.pl, oraz foto.recenzja.pl12. Wyróżnienie na portalu foto - kurier.pl13. Wyróżnienie na portalu foto.recenzja.pl, 12 tys.odsłon na portalu foto.recenzja.pl14. 12 ocen w tym 12 szóstek na portalu foto – kurier.pl15. 30 ocen w tym 22 szóstki na portalu foto – kurier.pl16. "W kwietnym raju" - 21 ocen w tym 21 szóstek na portalu foto – kurier.pl17. 18 ocen w tym 18 szóstek na portalu foto - kurier.pl18. "Władczyni pierścienia" - 20 ocen w tym 18 szóstek na portalu foto – kurier.pl


19. 16 ocen w tym 16 szóstek na portalu foto – kurier.pl20. 16 ocen w tym 15 szóstek na portalu foto – kurier.pl21. "W stronę słońca" - 14 ocen w tym 13 szóstek na portalu foto – kurier.pl22. 18 ocen w tym 17 szóstek na portalu foto – kurier.pl23. 13 ocen w tym 13 szóstek na portalu foto – kurier.pl24. "Przemijanie" - 13 ocen w tym 12 szóstek na portalu foto – kurier.pl25. 14 ocen w tym 12 szóstek na portalu foto – kurier.pl26. 14 ocen w tym 14 szóstek na portalu foto – kurier.pl27. 14 ocen w tym 14 szóstek na portalu foto – kurier.pl28. "Listonosz nadziei" - 15 ocen w tym 14 szóstek na portalu foto – kurier.pl29. 19 ocen w tym 16 szóstek na portalu foto – kurier.plZdjęcia, które otrzymały wiele pozytywnych komentarzy na portalu maxmodels.pl

30.


31. "Nimfa?"32.


33.34. "Zasmucona"35.36.37.38. "Powiew Orientu"39.40.Osoby zainteresowane twórczością chojnowskiego fotografika zapraszamy na jego stronę

www.wyciszkiewicz.chojnow.eu/

Biografia Rafała na stronie internetowej Gildii Chojnowskich Artystów

http://gildia.chojnow.eu/wyciszkiewicz_rafal-obraz,s404,m4.htmlKomentarze

niektore dziewczyny owszem ladne.tylko tak sobie myslke czy na tyuch portalach to oceniaja tylko specjalisci czy kazdy moze?
zgłoś komentarz
to jak lapaka w fejsie.kto jest zarejestrowany może dac oczko tylko zazanaczasz na ile 1-6.ladne młode dziewczynki to 6 mnogo
zgłoś komentarz
haha sam fotografik wyszedł na zdjęciu jak gollum
zgłoś komentarz
czyli wystarczy grono znajomych i ma sie najwyzsze oceny?
zgłoś komentarz
no bo nie liczy się srednia ocen ale ile 6 .mogl dostać dwadzieścia 6 i sto jedynek i będzie artyst
zgłoś komentarz
rafał jest uzdolnionym fotografem,brawo rafał,piekne foteczki robisz.gra i śpiewa pięknie i foteczki piękne,brawa !!!
zgłoś komentarz
@bylu masz jak najbardziej racje Melindol to człowiek renesansu na skalę światową tańczy śpiewa recytuje ... .... i gotuje.Jednak mnie powala najbardziej jako uzdolniony wokalista ! jego wykony są bardzo osobliwe "wokal na twardo" jest dość specyficzny i bardzo rzadko spotykany można wręcz powiedzieć, że jest prawdziwym prekursorem tej techniki.
Mam mały żal do portalu o dwie rzeczy:
zgłoś komentarz
1."Modelki" na tych zdjęciach w kilku przypadkach to jeszcze dzieci a reszta raczej nastolatki, chyba że sam fakt pozowania do zdjęć robi z kogoś modelkę to w takim razie przepraszam.
2.Jak mogliście zapomnieć o trzeciej nagrodzie za impresje Chojnowskie ? w tym przypadku był to film na potrzeby propagandy obecnej władzy, który miał pokazać, ile to imprez od 2008 owe władze zrobił .Nie możemy zapomnieć, że te władze dały mu, za to trzecią nagrodę, a nie jakieś wyróżnienie, choć film powinien zostać odrzucony.
-19-21- dziewczyna z tych zdjęć powala sam bym zagłosował na taką urodę.
zgłoś komentarz
Zdajesz sobie sprawe, że osoba na zdjeciach -19-21- to wlasnie dziecko 13 letnie z reszta. :) ?
zgłoś komentarz
NIE! absolutnie nie mam takiej wiedzy .Widocznie zmylił mnie rozmiar biustu i makijaż cóż przyznaję, że za dzieci w tym wieku uważałem nr -1-12-22-24-33-34- a omawianą za 16-17 lat .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.