Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Uwaga - upały!

Autor admin
Data utworzenia: 26 lipiec 2013, 15:56 Wszystkich komentarzy: 8


Uwaga - upały!

Lato w pełni, temperatury powietrza to udowadniają. Słupki rtęci sięgają 30 °C, a będą jeszcze wyższe. Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało nawet ostrzeżenia o nadchodzących upałach. Uważajmy!

Lekarz apelują o rozsądek i unikanie słonecznych miejsc. Wysokie temperatury negatywnie wpływają na ludzki organizm. Dzieci, osoby starsze i chore powinny pozostać w domach. Zaleca się spożywanie sporej ilości wody, w przypadku dorosłych do trzech litrów dziennie.

Biuro Prognoz Meteorologicznych przewiduje temperaturę maksymalną od 29 do 31 °C w dniu dzisiejszym. W sobotę temperatura sięgać będzie 31 - 33 °C, 33 - 35 °C dnia kolejnego.Komentarze

Ja w takie upały osobiście współczuje kobietą w trzecim trymestrze ciąży :)
muszą się męczyć , z domu nie ma nawet jak wyjść..
zgłoś komentarz
A ja współczuję dzisiaj wszystkim mieszkańcom rynku. Nie dosyć, że upał okropny
to jeszcze przez pół dnia głośna, dudniąca i niezbyt wysokich lotów muzyka.
Nawet okna nie można otworzyć.
Współczuję mieszkańcom plebani i ludziom modlącym się w kościele podczas wieczornej Mszy św. - bo jak tu się modlić wśród takich łomotów.
Współczuję też wszystkim tym, którzy chcieliby dzisiaj zażyć kąpieli.
No cóż remont naszego jedynego basenu musi się odbywać wtedy kiedy jest on najbardziej potrzebny.
Czy kiedykolwiek doczekamy się normalności w naszym mieście?
Czy kiedykolwiek nasze imprezy przestaną straszyć nadmiarem decybeli i żenująco niskim poziomem.
zgłoś komentarz
Jakich lotów ta muzyka to sprawa drugorzędna. Problem w tym, że dla mieszkańców Rynku trwa od 13 aż się komuś znudzi. Nie można oglądać telewizji, nie ma gdzie uciec przed hałasem. Około 16-tej było pod parasolami kilkanaście osób, które przyszły z własnej woli i mogą odejść kiedy chcą. Mieszkający w Rynku zmuszani są do słuchania łomotu przez kolejną niedzielę. Czy pomysłodawcę tej wątpliwej rozrywki to interesuje? Bo mieszkańcem Rynku pewnie nie jest.
zgłoś komentarz
Taka impreza jest raz może dwa w miesiącach letnich. Zapraszam w okolice pewnej kawiarni na Kr jadwigi piątek sobota niedziela zapomnij o otwaciu okien od 19 do nieraz grubo po pólnocy i tez nikt nic sobie nie robi. A kulminacyjnym momentem jest wyjście gości z lokalu zachowuja sie jak na targowisku w srodku dnia i jeszcze segregacja smieci (zgodnie z ustawą:P) tylko dlaczego walenie szklanymi butelkami odbywa sie w środku nocy.

Pozdrowienia dla lubiących ciszę i spokój.
zgłoś komentarz
Z tego co wiem taka impreza bedzie w każdą niedzielę, a to zdaje się częściej niż "raz może dwa w miesiacach letnich"
zgłoś komentarz
NIe żebym się czepiał ale jest koniec lipca ostatnia niedziela a było 2 imprezy. U mnie jeszcze okna nie otworzysz bo karaoke trwa w najlepsze a minęła 22-ga.
zgłoś komentarz
No właśnie, jest jeszcze sierpień i wrzesień. Po ilu razach, według Ciebie, można stwierdzić, że coś ciężko wytrzymać. Nie chodzi o licytowanie się kto ma gorzej. Ale zwróć uwagę, że w Rynku mieszka kilkaset osób, a uczestniczacych w imprezie jest w porywach kilkadziesiąt. Zresztą karaoke w knajpie o której piszesz ma chyba mniejszy zasięg,a i ilość decybeli nieporównywalna. Nie mam nic przeciwko imprezom, ale czemu za każdym razem Rynek.Chyba są inne możliwości?
zgłoś komentarz
W wielu miastach na upały przygotowano kurtyny wodne ....

współczuje tym co muszą tego słuchać za karę. a może by tak burmistrzowi czy przewodniczącemu rady pod domem taką piękną imprezę zrobić ? niechaj mają też coś z tego. Jak widzicie pozwoliliście na to a teraz musicie cierpieć lub napisać do rady
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.