Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

OSK w Jaroszówce - Natura ujarzmiona. Jeździectwo i inne atrakcje.

Autor OSK Społowicz Jaroszówka
Data utworzenia: 23 sierpień 2012, 09:31


OSK w Jaroszówce - Natura ujarzmiona. Jeździectwo i inne atrakcje.

Poczucie wolności, otwarta przestrzeń, panowanie nad zwierzęciem, wyprostowana sylwetka oraz elegancki strój – oto kilka skojarzeń związanych z jazdą konną. Jeździectwo jest fascynującym sportem, który niejednego „wciągnie” na dobre. Nieopodal Chojnowa, w Ośrodku Sportów Konnych w Jaroszówce, można rozpocząć własną przygodę jeździecką. Ale czy tylko? Zobaczmy…
Treningi i nauka jazdy konno

Ośrodek Sportów Konnych w Jaroszówce znajduje się na terenie Doliny Czarnej Wody. Prowadzi go znana postać świata jeździeckiego - Artur Społowicz - dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich (Atlanta 1996 i Pekin 2008) oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w dyscyplinie Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego (WKKW). „Pod okiem” pana Artura oraz wykwalifikowanych instruktorów odbywają się zarówno profesjonalne treningi jak nauka jazdy konnej.

Nie ważne czy chcesz jeździć zawodowo czy rekreacyjnie - wszyscy są mile widziani na lekcjach w Jaroszówce!

Co prawda na zdobywanie nowych umiejętności nigdy nie jest za późno, lecz na zdobywanie niektórych może być odrobinę za wcześnie… Nauka jazdy konno dotyczy chętnych powyżej 5 roku życia.


Przejażdżki kucykiem i plac zabaw

Ale… dla młodszych również znajdą się atrakcje! Będąc w Ośrodku Sportów Konnych można zabrać malucha na przejażdżkę kucykiem, a potem na plac zabaw, gdzie małe istoty szaleją do woli, niezależnie od wieku.
Wycieczki przedszkolne i szkolne

Grupom przedszkolnym oraz szkolnym Ośrodek proponuje przejażdżkę konno, wycieczkę po pięknym terenie świata jeździeckiego i ognisko. Zatem wrażeń nie powinno zabraknąć.


Zawody jeździeckie

Tym, którzy boją się wsiąść na konia pozostaje obserwacja z bezpiecznej odległości. Ośrodek organizuje zawody jeździeckie – największe tego typu imprezy w regionie (m.in. Mistrzostwa Polski Juniorów w WKKW). Jest zatem na co popatrzeć.

Warto przyjechać dla dynamicznie pięknych koni, eleganckich jeźdźców oraz emocji towarzyszących konkursowi.Pensjonat dla koni

OSK w Jaroszówce to również pensjonat dla koni. Właściciele wierzchowców mogą zostawić zwierzęta na kilka dni/tygodni bądź dłuższy okres pod opieką fachowców. Przy pobycie dłuższym niż jeden miesiąc korzystanie z krytej ujeżdżalni, terenu krosowego oraz karuzeli dla koni bezpłatne!Noclegi

A gdy spodoba się nam okolica, pojawi się ochota na dodatkowe treningi/lekcje nauki jazdy konnej/kontemplowanie natury nie ma problemu – ośrodek dysponuje noclegami (2 pokojami 3osobowymi i 1 pokojem 1osobowym wraz z łazienkami).

Spokojnie. Jest się gdzie zatrzymać.
Imprezy okolicznościowe

W Ośrodku jest także sala bankietowa oraz teren zielony przylegający do ośrodka z ogromną wiatą dla dużych imprez plenerowych. Można wynająć przestrzeń i śmiało organizować imprezy np. spotkania koleżeńskie, imprezy firmowe, wszelkie imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, urodziny). Piękno otaczającej natury sprzyja wypoczynkowi i dobrej zabawie.

Poniżej, specjalnie dla Państwa, film prezentujący OSK Jaroszówka.Niezależnie od tego jakie mamy plany – trening pod okiem fachowca, wypad z dziećmi lub imprezę w plenerze, Ośrodek Sportów Konnych Społowicz-Jaroszówka zaprasza!

Zachęcamy do odwiedzin!

Może i Ty staniesz się jeźdźcem wyborowym?


Ośrodek Sportów Konnych

Jaroszówka 1A

59-225 Chojnów


Artur Społowicz

Trener, główny zarządzający

Tel. 602485114


Katarzyna Społowicz

Manager ośrodka

Tel. 664763054


Więcej na: http://www.spolowicz-jaroszowka.pl