Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Młodziki zdeklasowali Zagłębie Lubin! Trampkarze ulegli pomarańczowo czarnym

Autor Maciek
Data utworzenia: 29 październik 2013, 08:33 Wszystkich komentarzy: 3


Młodziki zdeklasowali Zagłębie Lubin! Trampkarze ulegli pomarańczowo czarnym

W miniony weekend do Chojnowa zawitały rezerwy Zagłębia Lubin. Ekipa z sąsiedniego miasta rywalizowała w grupie trampkarz oraz młodzik. Mecze odbyły się na murawie tuż obok MOKSiR. Jako pierwsi na murawie zameldowali się trampkarze. Spotkanie od samego początku przebiegało pod dyktando Zagłębia II Lubin. Goście przejęli inicjatywę w grze i nie oddali jej już do końca meczu. Nasi młodzi piłkarze wyprowadzali niegroźne kontrataki.

Już na początku spotkania straciliśmy trzy bramki po prostych błędach. Gra chojnowian nie była dobrze poukładana, a na murawie panował chaos. Całe to zamieszanie dobrze wykorzystali zawodnicy z Lubina i wypracowali sobie spore prowadzenie. Przed upływem pierwszych 45 minut spotkania ekipa z Chojnowa straciła jeszcze dwie bramki. Do przerwy przegrywaliśmy 5:0.


W drugiej części meczu gra naszego zespołu była bardziej poukładana. Zespół prezentował się o wiele lepiej. Biało niebieskim brakowało skuteczności, Zagłębie zaś potrafiło wykorzystać stworzone sytuacje podbramkowe. Po błędach naszych piłkarzy goście zdobyli jeszcze dwa gole. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0

Chojnowiankę Chojnów reprezentowali: Dąbrowa, Rybczyński, Wieleżew, Rudnicki, Karbowniczek, Jagielski, Wołoszyn (kapitan), Nowak, Mietelski, Faluta, Jędraszczyk, Nosal, Sobczak, Michalewicz, Michałkiewicz, Plizga, Lewicki, Litwin.

Jako drudzy na murawie pojawili się młodzicy. Rywalem była również ekipa pomarańczowo czarnych koszul czyli Zagłębia II Lubin. Nasza drużyna zaprezentowała się tego dnia wyśmienicie. Chłopcy przystąpili do gry zdeterminowani i „głodni” zwycięstwa. Ograć Zagłębie to spory prestiż. Pierwsza połowa spotkania do bardzo dobra piłka w wykonaniu biało niebieskich. Ekipa młodzików od samego początku przeważała nad rywalem i kontrolowała przebieg meczu. Do przerwy nasi prowadzili 2:0.


W drugiej części gry nie oddaliśmy pola rywalowi walcząc do ostatniej minuty. Tak dobra postawa w tym spotkaniu została wynagrodzona kolejnymi bramkami. Biało niebiescy dołożyli jeszcze dwa gole, by finalnie zwyciężyć 4:0. Spotkanie stało na bardzo dobrym poziomie, a zwycięstwo nad Zagłębiem na pewno zmotywowało naszych młodych piłkarzy do dalszej ciężkiej pracy.

Chojnowiankę reprezentowali: Krynicki, Wengrzyn J (kapitan)., Zazulczak, Wengrzyn M., Czarachowicz, Baryło, Laskowski, Narożny, Mikołajewski, Janusz, Jamroz, Grudziński, Saja, Chmielowski, Letkiewicz, Rubik, Szczepanowski M., Szczepanowski T., Krzysków.

Serdecznie gratulujemy!
Komentarze

Czy to nie zespół prowadzony nie tak dawno przez p. Seheniewicza wygrał?
zgłoś komentarz
kto mi wytlumaczy tytul artykulu ? to mlodzicy wygrali z zaglebiem deklasujac ich czy trampkarze ulegli pomaranczowym ?
zgłoś komentarz
Gratulacje chłopaki :) Chciałam tylko zwrócić uwagę że w młodzikach nie gra Mikołajewski a Mikołaski!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.