Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zakład Usług Pogrzebowych „Gloria”

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 30 październik 2013, 12:41


Zakład Usług Pogrzebowych „Gloria”

Śmierć jest nieodłącznym elementem życia. Patrzymy na chorobę i śmierć bliskich, z czasem godzimy się z koniecznością własnego odejścia. Wszelka strata niesie ze sobą smutek, poczucie pustki i tęsknotę. Opisane momenty nie należą do łatwych. Co jest wtedy dla nas ważne? Przede wszystkim wsparcie rodziny i przyjaciół. Czy coś jeszcze? Profesjonalna pomoc w organizacji ostatniego pożegnania. Zakład Usług Pogrzebowych „Gloria” w Chojnowie zapewnia godny pochówek osoby zmarłej oraz pomoc rodzinie w trudnym okresie pożegnania.


Oferowane usługi

Rynek usług pogrzebowych w Polsce stale się rozwija. Społeczeństwo przywiązuje coraz większą wagę do jakości świadczonych usług. Zakład Usług Pogrzebowych „Gloria” proponuje wysoką jakość za atrakcyjną cenę. Oferuje Państwu:

 • przewóz osób zmarłych z domów 24 h (przy użyciu kapsuły)

 • kompleksową organizację pogrzebów

 • trumny, urny, krzyże, klepsydry, wieńce

 • kremacje, ekshumacje

 • krajowy i międzynarodowy przewóz zmarłych

 • rozliczenie świadczeń ZUS i KRUS oraz innych ubezpieczeń

 • budowę grobów murowanych

 • opiekę nad grobami


„Gloria” świadczy również kompleksowe usługi w zakresie biurokracji, z którą rodzina po stracie bliskiej osoby często sobie nie radzi. Wszelkie formalności mogą zostać dopilnowane w biurze, domu klienta bądź innym, wskazanym przez klienta miejscu.
Podejście do klienta.

Cena uwzględniająca wysokość zasiłku pogrzebowego.

Dla pracowników „Glorii” każdy klient jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Każdy otrzyma empatię, wsparcie oraz fachową pomoc.

Wysokość zasiłku pogrzebowego nie jest obecnie duża. Mając to na uwadze Zakład Usług Pogrzebowych „Gloria” proponuje kompleksową usługę pogrzebową już od 2.800,00 zł. Większość z Państwa zapyta: „Jak to możliwe, że usługa jest tak tania?”. Zakład Usług Pogrzebowych „Gloria” współpracuje z dostawcami, którzy oferują towar wysokiej jakości zachowując konkurencyjną cenę.
Profesjonalizm

Właścicielka zakładu, Pani Wioleta Wojtyła-Bezrąk, w trosce o jakość świadczonych usług 7-9 czerwca 2013 roku wzięła udział w Necroexpo w Kielcach [przyp. red. największych targach branży pogrzebowej w Polsce] organizowanych przez Polską Izbę Pogrzebową.


Czego udało się tam dokonać?

Pani Wioleta wysłuchała wykładów największych autorytetów branży pogrzebowej:

 • „Kosmetyki pośmiertnej i balsamowania zwłok” prowadzonych przez doświadczonych balsamistów Ireneusza Migdaja i Morgane Mazurek

 • „Profesjonalnej obsługi klienta zakładu pogrzebowego, psychologię sprzedaży usług pogrzebowych” autorstwa Polskiej Izby Pogrzebowej

 • „Organizację pogrzebów wyznaniowych i świeckich w Polsce” prowadzonych przez mistrzów ceremonii Annę i Jacka Borowików


Udało się jej również nawiązać kontakty handlowe z firmami, które cieszą się w kraju dużą renomą.

Mogą być Państwo pewni profesjonalizmu pracowników oraz wysokiej jakości świadczonych usług.
Śmierć jest trudnym tematem. Niechętnie o niej rozmawiamy. Odejście bliskich wiąże się ze smutkiem i tęsknotą. Ostatnie pożegnanie stanowi jednak bardzo ważny rytuał – niemal w każdej kulturze, pod każdą szerokością geograficzną. Warto się zastanowić komu powierzyć jego organizację, by nie mieć do siebie żalu, że coś poszło nie tak jak chcieliśmy.

Niech ostatnie pożegnanie będzie godne, eleganckie, warte zapamiętania przez wszystkich uczestników.
Zakład Usług Pogrzebowych „Gloria”

Rynek 13

59-225 Chojnów


Telefony całodobowe

720822771

720822772

pogrzebygloria@wp.pl