Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Nowy parking dla mieszkańców ulicy Sikorskiego w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 04 listopad 2013, 09:36 Wszystkich komentarzy: 12


Nowy parking dla mieszkańców ulicy Sikorskiego w Chojnowie

Z końcem października poznaliśmy zwycięzcę przetargu na budowę zespołu zatok parkingowych przy ul. Sikorskiego w Chojnowie. Mieszkańcy osiedla od początku przyszłego roku cieszyć się będą z nowych miejsc parkingowych, które zdecydowanie ułatwią funkcjonowanie.

Zatoki parkingowe przy ul. Sikorskiego łącznie liczyć będą 713 m2 plus 276 m2 chodników. Łącznie przewiduje się 54 miejsca parkingowe, w tym 5 dla niepełnosprawnych.

Wykonaniem zajmie się firma PHU „TRANS-PIOTR” z pobliskich Zamienic, która jako jedna z dwóch startujących w przetargu (drugą było Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.) złożyła niższą ofertę w wysokości 199.348,67 zł. Termin wykonania planuje się na 20 grudnia 2013 r.

Poniżej plan sytuacyjny:Dokument z planem sytuacyjnym


źródło: zp.chojnow.euKomentarze

przydał by sie większy ten parking , ponieważ osiedle jest duże a każda rodzina ma po 2-3 samochody i każdy chce mieć samochód pod domem,
hehe 2-3 samochody ??? każda rodzina ??? :) jeden pisze ze za 1100zł nie mozna wyżyć w Chojnowie a inny mieszkaniec piszę żę w Chojnowie kazda rodzina ma 2-3 samochody :) normalnie żyć nie umierać :)
zgłoś komentarz
Delirium jak nie wierzysz to sobie przyjdz i zobacz ,bo siedziec na du*** każy sobie może z twojej wypowiedzi koń by sie usśmiał ,
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.