Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Tydzień Patriotyzmu w PZS - zapraszamy chojnowian do uczestnictwa!

Autor admin
Data utworzenia: 07 listopad 2013, 12:05 Wszystkich komentarzy: 0


Tydzień Patriotyzmu w PZS - zapraszamy chojnowian do uczestnictwa!

Już po raz trzeci Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie zaprasza wszystkich chojnowian do uczestnictwa w Tygodniu Patriotyzmu. Przez pięć dni uczniowie szkoły wraz z nauczycielami świętować będą ten szczególny dla naszego kraju czas - upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego.

Tegoroczne obchody Tygodnia Patriotyzmu w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie rozpocznie akademia z okazji Święta Niepodległości. Uroczystość „Od rozbiorów do wolności” odbędzie się 12 listopada w auli szkoły przy ul. Poźniaków o godzinie 11.00.

Kolejny dzień to prezentacja „Słowa ojczyzny pełne”. W samo południe we wszystkich chojnowskich placówkach edukacyjnych uczniowie i nauczyciele odczytają utwory o treści patriotycznej.

W czwartek władze i uczniowie szkoły zapraszają wszystkich chojnowian na „Ognisko Patriotyzmu”. W parku szkoły przy ul. Poźniaków od godziny 17.00 rozniesie się pieśń i słowo. Wtedy też odbędzie się pasowanie na ucznia klasy ratowniczo-pożarniczej oraz podpisanie umowy partnerskiej dyrektora PZS z Komendantem Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej oraz prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokitkach.

Zwieńczeniem Tygodnia Patriotyzmu w PZS będzie cieszący się coraz większym uznaniem w świecie miłośników królewskiej gry III Turniej Szachowy o „Puchar Polskiej Miedzi”. Zawody rozegrane zostaną w Hali Sportowej przy ul. Matejki 1. Czytaj więcej: III Turniej Szachowy w PZS o Puchar Polskiej Miedzi)

W międzyczasie – w dniach 13 – 15 listopada w Auli szkoły przy ul. Poźniaków będzie miała wystawa plakatów uczniów PZS „Od rozbiorów do wolności”. Wszystkich zainteresowanych pracami zapraszamy w godzinach 9.00 – 15.00.


Serdecznie zachęcamy chojnowian do uczestnictwa w Tygodniu Patriotyzmu!

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.