Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ligowy szlagier w Chojnowie. Chojnowianka podejmie Zamet!

Autor Kuba
Data utworzenia: 08 listopad 2013, 11:06 Wszystkich komentarzy: 2


Ligowy szlagier w Chojnowie. Chojnowianka podejmie Zamet!

W najbliższą sobotę 9 listopada na Stadionie Miejskim w Chojnowie odbędzie się mecz, na który czekają wszyscy. Aktualny lider, Chojnowianka podejmie drugi w tabeli Zamet Przemków. Ewentualne zwycięstwo przybliży biało-niebieskich do zdobycia pierwszego miejsca w jesiennych rozgrywkach. Początek szlagieru o godzinie 13!

Sobotnie spotkanie będzie absolutnym hitem. Ostatni mecz dwóch liderów rozgrywek ligi okręgowej z udziałem naszej drużyny miał miejsce 1 maja 2008 roku. Wówczas liderująca w tabeli Chojnowianka podejmowała na Stadionie Miejskim drugą w tabeli Kuźnię Jawor. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem biało-niebieskich 1:0, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył grający w naszym składzie do dziś Marcin Baszczak. Półtora miesiąca później Chojnowianka świętowała awans do IV ligi.

Trener Rafał Kryszczuk w najbliższym meczu będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. Rajczakowski odpokutował bowiem w Kunicach czwarty żółty kartonik, natomiast nikt z pozostałych nie narzeka na kontuzje.

Mecz na szczycie ligi okręgowej rozpocznie się punktualnie o godzinie 13. Zachęcamy wszystkich chojnowian do uczestnictwa w tym arcyważnym meczu. Chłopaki liczą na wasze wsparcie z trybun. Bez względu na pogodę, zabieramy ze sobą parasolki i udajemy się na stadion i zagrzewamy naszych do walki!


9 listopada 2013 r., godzina 13; Stadion Miejski w Chojnowie

Chojnowianka – Zamet Przemków

Komentarze

Pobieraja oplaty za wejscie :)?
zgłoś komentarz
wstep kosztuje 3 zl
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.