Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Czy to prawdziwa drużyna juniorów młodszych Chojnowianki?

Autor Paweł Franczak
Data utworzenia: 08 listopad 2013, 15:01 Wszystkich komentarzy: 47


Czy to prawdziwa drużyna juniorów młodszych Chojnowianki?

Witam w imieniu Klubu Piłkarskiego GROM GROMADZYŃ - WIELOWIEŚ. W sobotę 19 października nasz zespół rozgrywał mecz ligowy z Chojnowianką Chojnów. Spotkanie to odbyło się w grupie junior młodszy, w której mogą występować zawodnicy urodzeni w roku 1997 i młodsi. Ku mojemu zdziwieniu w barwach Chojnowianki dostrzegłem wizualnie dwóch o wiele starszych zawodników.

Wzbudziło to moje podejrzenie, ponieważ wcześniej dostałem sygnał z Chocianowa, że w barwach tego klubu najprawdopodobniej występowali starsi rocznikowo zawodnicy. Mój zespół przegrał spotkanie 5:1, a 4 bramki straciliśmy po strzałach (wg nas nieuprawnionego zawodnika) piłkarza , który grał na karcie zawodnika o nazwisku Mastalerz. Po meczu postanowiliśmy sprawdzić, czy zdjęcia i dane zawodnika z karty zgadzają się z osobą, która występuje na boisku. Zdaniem naszym oraz sędziego zawodów gracz, który był w sprawozdaniu w dużym prawdopodobieństwie nie był tym samym, który grał na boisku.

Po przeprowadzeniu własnego dochodzenia udało ustalić się, że na boisku grali zawodnicy z rocznika 1994 i klubów : Orlik Okmiany i Konrad Konradówka. Na potwierdzenie moich słów przedstawiam zdjęcia z meczu z Chojnowianką i proszę o opinie osób mogących cokolwiek powiedzieć o zaistniałej sytuacji.


Ze sportowym pozdrowieniem

GROM GROMADZYŃ – WIELOWIEŚ

Adres email : franc.grom@wp.pl


Zdjęcia: https://plus.google.com/photos/115311675083106611878/albums/5937312565019557489?banner=pwa&authkey=COitsPG62MiXIgKomentarze

Na zdjęciu widać Lukasza Kuczyńskiego z naszego klubu.Jest to zawodnik Konrada Konradówka.Poza tym widać także Pawła Kosińskiego zawodnika Orlika Okmiany.Czego uczy Chojnowianka,oszustwa młodych ludzi?Kto jest trenerem tego zespołu?
zgłoś komentarz
Są to zawodniczy,którzy ukończyli 18 lat.
zgłoś komentarz
Szacun ziomale szacun .Marciniak to trener tej drużyny.Kiero nie jest nic temu winien.Zdjęcia pokazują ,że dwóch nieuprawnionych z Konradowy i Okmian grało.Marciniak takie numery to w Rokitkach możesz czynić.
zgłoś komentarz
Zdjecia potwierdzaja dwie rzeczy.Brak na nich mastalerza.Na zdjeciach jest zawodnik kuczynski konradowka.To kpina z klubu ktory ma 60 lat.Trenerze Marciniak kierowniku Michowski klub sportowy to wychowywanie młodych ludzi.Pani Członka wie cos na ten temat?
zgłoś komentarz
Powinien pan skontaktować się z rodzicami Mastalerza,bo w tym meczu nie grał.Ponadto z rodzicem Kuczyńskiego.Pomogę zdobyć telefony do tych osób.
zgłoś komentarz
za ten przekret powinni odpowiedziec Ci, ktorzy sie go dopuscili, tak zeby nie zostalo rysy na pierwszej druzynie chojnowianki.
zgłoś komentarz
Chojnowianka to klub,który ma ponad 60 lat istnienia.Miasteczko liczy 14 tysięcy.Natomiast Gromadzyń to wieś ,gdzie mieszka 300 osób.Czy ktoś posłużył się w tej sprawie fałszywą legitymacją?Na to jest paragraf.
zgłoś komentarz
a więc jednak... pytanie nasuwa się samo, jak długo trwa ten proceder? Wstyd
zgłoś komentarz
Sprawe trzeba zgłosić na policję.Policja powinna ustalić tożsamość zawodnika przy komisji dyscypliny w Legnicy .Inaczej sprawa zostanie zatuszowana.Z informacji,które mam Lukasz był w Legnicy wczoraj na wydziale i przedstawił legitymację.Jakim dokumentem posłużył się łukasz? .Odwołanie pójdzie do Wrocławia .I tam pan Franczak powinien poprosić policję w obecności komisji o ustalenie danych.
zgłoś komentarz
O sprawie poinformować należy rodziców łukasza mimo iż jest pełnoletni.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.