Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Bomba w Szitalu Wojewódzkim w Legnicy. (Aktualizacja, 10.11.2013)

Autor admin
Data utworzenia: 09 listopad 2013, 12:02 Wszystkich komentarzy: 4


Bomba w Szitalu Wojewódzkim w Legnicy. (Aktualizacja, 10.11.2013)

Dziś około godziny 11 personel Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy otrzymał informacją, że pod szpital została podłożona bomba. W chwili obecnej trwa zabezpieczenie terenu przez policję. Zostały też wstrzymane odwiedziny. Pacjentów których stan zdrowia pozwala na opuszczenie szpitala prosi się o przerwanie hospitalizacji.

O dalszym przebiegu zdarzeń poinformujemy Państwa w późniejszym czasie.


Aktualizacja #godz. 12:50

- W szpitalu mają się znajdować trzy bomby, a w Auchan dwie. Nie zapadła decyzja o ewakuacji tych obiektów. Policjanci dokładnie jednak je sprawdzają – mówi podinsp. Anna Farmas - Czerwińska z legnickiej policji.

Ze względów bezpieczeństwa dyrekcja szpitala postanowiła wstrzymać przyjmowanie pacjentów przez Szpitalny Oddział Ratunkowy. - Karetki wożą ich do innych szpitali w regionie – informuje Tomasz Kozieł, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

Szpitalny Oddział Ratunkowy zacznie normalnie funkcjonować gdy swoją pracę zakończą policjanci.

autor: J(lca.pl)


Aktualizacja (10.11.2013)

Dziś, tj. 10 listopada br. około południa policji udało się zatrzymać autora fałszywych alarmów w Legnicy. Podejrzany to 26-legniczanin. W trakcie przesłuchania przyznał się do wykonania telefonów informujących o podłożonych ładunkach wybuchowych tłumacząc się działaniem pod wpływem środków odurzających.

Za żart mężczyźnie grozi nawet 8 lat pozbawienia wolności. Jest znany policji - był wcześniej zatrzymywany za przestępstwa kryminalne


fot. lca.pl


Komentarze

Witam

Dobrze że nie było pełnej ewakułacji bo wiadomo że to jakiś chory pedał dzwonił. Za takie numery kazał bym publicznie wychłostać takiego debila.
zgłoś komentarz
Ja dziękuje za taką opiekę! Akurat byłem w Auchan w czasie tej akcji, mam w dupie to czy dzwonił chory pedał czy inny poryp. Powinniśmy być poinformowani o tym i w każdym innym kraju ogłoszono by ewakuację , żeby jak najszybciej opuścić sklep. Zawsze trzeba przyjąć, ze może to być prawda. A w Auchan nagle zauważyłem ze wszystkie kasy jak nigdy zostały otwarte i pełny luzik. Bali się że ludzie w panice nie zapłacą za towar. Dla mnie to skandal! Mam w dupie takie służby!
zgłoś komentarz
popieram WAS brak słów do naszych służb !!!
zgłoś komentarz
łobuzy są w Polsce bezkarni,bo niestety,mamy w państwie takie słabe prawo,powinno,być tak że po złapaniu,takiego debila,opłaca wszelkie koszta związane z akcją,jeśli nie ma pieniędzy,to ,,do ciupy,,
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.