Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Spotkanie na szczycie w lidze tenisa stołowego (video)

Autor admin
Data utworzenia: 12 listopad 2013, 10:23 Wszystkich komentarzy: 0


Spotkanie na szczycie w lidze tenisa stołowego (video)

Klub tenisa stołowego KS Jerzmanka Jerzmanowice funkcjonuje od września ubiegłego roku. Przez ten czas grupka zapaleńców z naszej gminy stworzyła zespół, który aktualnie zajmuje czołowe miejsce w 5. lidze tenisa stołowego. W ostatnią sobotę naszemu zespołowi przyszło się zmierzyć z doświadczoną drużyną z Gierałtowca.

Żak Gierałtowiec to pracująca od wielu lat na swoją pozycję drużyna tenisa stołowego. Zespół reprezentujący tę położoną w gminie Złotoryja wieś w zeszłym sezonie – co było ogromną niespodzianką – pożegnał się z 4. ligą trafiając do puli drużyn, w której gra właśnie KS Jerzmanka Jerzmanowice.

Do sobotniego spotkania drużyny z Jerzmanowic i Gierałtowca nie miały na koncie żadnej porażki pewnym więc było, że dzięki temu meczowi poznamy lidera grupy. Nasz zespół zaczął bardzo dobrze, początek spotkania był bardzo wyrównany. Jednak z każdą kolejną minutą meczu przewaga drużyny z Gierałtowca rosła. Jerzmanka Jerzmanowice grająca w składzie Sebastian Sroka, Jarosław Sochacki, Artur Gancarz, Bartek Panek zakończyła mecz porażką 2-10.


Sobotnie zwycięstwo umocniło drużynę Żak Gierałtowiec na pozycji lidera, która za tydzień zmierzy się z drugą drużyną z Jerzmanowic. Pierwsza drużyna Jerzmanki pojedzie zaś do Głogowa „skrzyżować” paletki z tamtejszym Chrobrym.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.