Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Biało-niebiescy pewnie wygrywają w Grębocicach!

Autor kuba
Data utworzenia: 17 listopad 2013, 18:51 Wszystkich komentarzy: 0


Biało-niebiescy pewnie wygrywają w Grębocicach!

Tuż przed 15.00 zakończyło się spotkanie w Grębocicach, gdzie Chojnowianka w ramach 15 kolejki ligi okręgowej zmierzyła się z miejscową Spartą. Biało niebiescy po dobrych zawodach wygrali 5:2, po dwóch bramkach Tucholskiego, Gałaszkiewicza i jednej Bartczaka. Przy okazji meczu zadebiutowaliśmy z nową formą na Portalu - relacją live z meczu!

Chojnowianie dobrze weszli w mecz, od początku starali się przejąć inicjatywę na boisku, utrzymując się dłużej przy piłce. Dobrze funkcjonowały skrzydła, co przyniosło owoce w okolicach 15 minuty. Najpierw ze środka pola dobrą piłkę dostał Gałaszkiewicz, który na jedenasty metr dograł Baszczakowi, a ten uderzył minimalnie koło słupka. Chwilę później w zamieszaniu po rzucie rożnym przytomnie w polu karnym zachował się Bartczak i wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Na drugą bramkę nie trzeba było długo czekać. Aktywny w tym meczu Gałaszkiewicz urwał się prawą stroną i dograł piłkę Tucholskiemu, który nie bez problemów wpakował ją do pustej bramki. Gdy wydawało się, że Chojnowianka kontroluje przebieg gry, niespodziewanie sędzia zagwizdał mocno wątpliwy rzut karny, którego na bramkę pewnie zamienił kapitan Sparty. Trzeba przyznać, że Chojnowianka od 30 minuty oddała pole i pozwoliła gospodarzom na rozkręcenie się. Do przerwy udało się dowieść jednobramkowe prowadzenie.


Drugą odsłonę biało-niebiescy zaczęli równie dobrze. Ataki obiema flankami przynosiły efekty, najpierw po rajdzie Baszczaka Tucholski strzałem w samo okienko, od poprzeczki umieścił futbolówkę w bramce, a następnie, po dobrym podaniu od Mihułki Gałaszkiewicz wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem i pewnie podwyższył wynik na 4:1. Kiedy losy meczu wydawały się już przesądzone, w szeregi naszej drużyny wkradło się rozluźnienie. Gospodarze zdobyli kontaktowego gola, a chwilę później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego naszą drużynę uratował słupek. Ostatecznie po kolejnej kontrze Gałaszkiewicz kolejny raz znalazł się w sytuacji twarzą w twarz z bramkarzem i uderzył pod jego nogami ustalając rezultat meczu.


Podsumowując - nasza drużyna zaprezentowała się w Grębocicach bardzo dobrze, potwierdzając znakomitą dyspozycję w przeciągu całej rundy. Z dorobkiem 32 punktów Chojnowianka spędzi zimę na fotelu lidera.Wielkie brawa dla całego zespołu!

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.