Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pasowanie na przedszkolaka zakończone. Niezwykle udany występ dzieci.

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 listopad 2013, 13:38 Wszystkich komentarzy: 1


Pasowanie na przedszkolaka zakończone. Niezwykle udany występ dzieci.

Sala pełna rodziców, dużo stresu i dobrej zabawy tak pokrótce można podsumować wczorajsze pasowanie na przedszkolaka, które odbyło się w Przedszkolu Miejskim przy ulicy Wojska Polskiego. O godzinie 14:00 rozpoczęła się gala z udziałem najmniejszych chojnowian. Pasowanie rozpoczęło się od pojawienia się przedszkolaków na sali, kilka chwil po tym rodzice mieli już sposobność oglądania swoich pociech w przygotowanym występie.

Dzieci spisały się na medal, choć widać było małą tremę przed tak sporą publicznością. Na pochwały zasługują wszystkie przedszkolaki, które pięknie tańczyły, śpiewały i recytowały. Opiekunowie byli zachwyceni, a nie jedna mama uroniła łezkę ze szczęścia.

Po części artystycznej przystąpiono do pasowania na przedszkolaka. Dyrektor Przedszkola Miejskiego mianowała każde dziecko poprzez dotknięcie wielkim ołówkiem. Przedszkolaki były niezmiernie dumne. Tuż po pasowaniu każdy maluszek przemieszczał się do stolika, gdzie własnoręcznie pieczętował swoją obecność podczas uroczystości poprzez odbicie swojego paluszka na kartce przy swoim nazwisku.

Przedszkolaki otrzymały słodkie upominki, a całą uroczystość uwieńczyło wspólne zdjęcie. W ten oto sposób kolejne grupy dziecięce zostały pasowane na przedszkolaków.

Komentarze

Przepiękne zdjęcia, bo przedstawiają dzieci. Ten widok chyba dla kazdego jest miły. Wspaniałe miny, napięcie, powaga, a także naturalny uśmiech.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.