Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

UWAGA! KONKURS!

Autor admin
Data utworzenia: 21 listopad 2013, 09:28 Wszystkich komentarzy: 0


UWAGA! KONKURS!
Teatr jest jedną z dziedzin sztuki. W ciekawy, często zaskakujący sposób przedstawia świat oraz zachodzące w nim zjawiska. Dzięki realizacjom teatralnym możemy przyglądać się otaczającej rzeczywistości z innej perspektywy albo zupełnie się od rzeczywistości oderwać. Interesujące spektakle poszerzają nasze horyzonty, pozwalają nabrać dystansu i otworzyć się na cudzą perspektywę. Teatr wytrącając ze strefy komfortu często skłania nas do głębokiej refleksji. Gwarantuje nowe doświadczenia i wrażenia.

W Legnicy znajduje się, wszystkim dobrze znany, Teatr im. Heleny Modrzejewskiej - ceniony w kraju i za granicą. Nowy sezon artystyczny dawno rozpoczęty. Od września pojawia się wiele ciekawych propozycji teatralnych!
Może warto się wybrać?
Więcej informacji na: http://www.teatr.legnica.pl/


UWAGA! KONKURS!
Dla zainteresowanych teatrem mamy konkurs! Do wygrania 3 pojedyncze zaproszenia do Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy na spektakl Pawła Kamzy „Pierwsza Komunia” (termin: 1 grudnia, godz. 19.00).


Co to za spektakl?

Krótki opis „Pierwszej Komunii” poniżej:
„Humor, erotyka i kryzys Kościoła. Pytania ostateczne i kabaretowe skecze. Mieszanka wybuchowa, która tyleż mówi o wierze, ile o obyczajowości współczesnych Polaków. Spektakl kontrowersyjny i nieodparcie śmieszny.”


Żeby wygrać trzeba grać!

Co należy zrobić?
· Odpowiedzieć na pytanie: Co jest symbolem (znakiem umownym) teatru?
· Odpowiedź przesłać na adres konkursy@chojnow.pl w tytule wpisując „Teatr”, a w treści poza odpowiedzią swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.
Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy trzech zwycięzców, skontaktujemy się z nimi telefonicznie i przekażemy informację o wygranej.


Zgłoszenia przyjmowane będą do 27-11-2013 roku
Ogłoszenie wyników 28-11-2013 roku

Wszystkim biorącym udział w zabawie życzymy POWODZENIA!

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.