Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

I Chojnowski Miting Pływacki - radość, sukcesy i dobra zabawa! (aktualizacja - VIDEO)

Autor kuba
Data utworzenia: 26 listopad 2013, 09:13 Wszystkich komentarzy: 5


I Chojnowski Miting Pływacki - radość, sukcesy i dobra zabawa! (aktualizacja - VIDEO)

W minioną sobotę tj. 23.11 na Basenie Miejskim w Chojnowie odbył się I Chojnowski Miting Pływacki, którego organizatorem była Szkółka Sail Swim. W imprezie rywalizowały szkółki z Chojnowa, Legnicy, Bolesławca, Jeleniej Góry, Bogatyni, Zgorzelca, Bielawy, Świdnicy i Zgorzelca.

Już o godzinie 9 na sześciu torach chojnowskiej pływalni rozpoczęła się rozgrzewka przed zawodami. Na twarzach dzieci można było dostrzec ogromną radość, jak również napięcie i skupienie przed rywalizacją z rówieśnikami. Chwilę przed 10 rozpoczęły się pierwsze starty, które zakończyły się około godziny 14. Dla pływaków, którzy zdobyli miejsca od 1-3 organizatorzy przygotowali medale i nagrody, natomiast dla każdego z uczestników mitingu czekały dyplomy.


Sobotnia impreza przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów, bowiem do rywalizacji zgłosiło dużo więcej zawodników, niż było to wcześniej zakładane, a dokładnie było ich 163. Uczestnicy i widzowie już teraz nie mogą się doczekać przyszłorocznej edycji. Ogromne brawa należą się szkółce Sail Swim, która udowodniła, że bez wsparcia miasta można w Chojnowie zorganizować tak prestiżowe zawody. Kto wie, może właśnie takie zmagania wypromują przyszłych następców Otylii Jędrzejczak i Pawła Korzeniowskiego? Niestety Urząd Miejski zdaje się w to nie wierzyć - impreza na basenie przegrała z odbywającym się jednocześnie w Chojnowie II Diecezjalnym Dniem Wspólnot Eucharystycznego Ruchu Młodych...


Chłopcy i dziewczęta z roczników od 2001 do 2006 rywalizowali w następujących kategoriach:

  • Kat A – 2001 – 2002 /50 m st. dowolny, motylkowy, 100m dowolny, klasyczny
  • Kat B – 2003 – 2004 /50 m st. dowolny, grzbietowy, klasyczny
  • Kat C – 2005 /25 m st. dowolny, grzbietowy
  • Kat D – 2006 /25 m st. dowolny, grzbietowy

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do Chojnowa w przyszłym roku!


Pełne wyniki I Chojnowskiego Mitingu Pływackiego:

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCYKomentarze

Brawo dla wszystkich uczestników. Super, że osoba prywatna zorganizowała zawody. A gdzie był Pan burmistrz bo coś go nie widać na zdjęciach czy był na spotkaniu kościelnym?
zgłoś komentarz
Dokładnie jak piszesz Jano i jak pisze Kuba w temacie urząd miasta bardziej interesują własne wierzenia niż imprezami masowymi dla dzieci imłodzieży.Jak widać można zorganizować imprezę tylko pytanie poco jest MOKSiR czy tylko ozdoby choinkowe i jasełka potrafi zorganizowaćć ? imprezy typu własny różaniec :)
Fajna impreza a frekwencjaa faktycznie spora szkoda, że urząd woli wydawaćć kasę na remonty kościoła a nie interesuje się mieszkańcami bo dogadza swoim kapłanom.
zgłoś komentarz
Serkies do zakonu.
zgłoś komentarz
Impreza zorganizowana przez firmę Sail Swim bardzo dobrze wstyd dla miasta i wszystkich zajmujących się sportem w Chojnowie.
zgłoś komentarz
portal byl a gdzie pani kartofel buraczanka jako prowadzaca.moze o innych skorkach by poopowiadala tak samo madrze jak kiedys w przedszkolu.kartofelku smutasku gdzie jestes.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.