Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę

Autor admin
Data utworzenia: 27 listopad 2013, 14:12 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę

W dniu wczorajszym około godz. 15.00 chojnowscy policjanci otrzymali informację o kierowcy jadącym drogą krajową nr 94 samochodem marki Fiat na odcinku Bolesławiec – Chojnów, który porusza się z ogromną prędkością i wykonuje niebezpieczne manewry – wyprzedzał w miejscach niedozwolonych i zajeżdżał drogę innym pojazdom.

- Policyjny patrol zauważył opisany przez kierowców samochód w momencie kiedy zjechał on z drogi krajowej nr 94 na autostradę w kierunku Wrocławia. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali pirata drogowego. Okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie ponad półtora promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że kierujący poszukiwany jest przez Policję w Wieliczce a samochód, którym jechał figuruje jako kradziony na terenie Krakowa - informuje Sławomir Masojć, rzecznik prasowy legnickiej policji.

31-letni mieszkaniec Krakowa aktualnie przebywa w areszcie. Za jazdę pod wpływem alkoholu grożą mu dwa lata pozbawienia wolności. Dodatkowo może on usłyszeć zarzut sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym za co może dostać kolejne 8 lat.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.