Query error chojnow.pl - Świąteczna Zbiórka Żywności w Chojnowie
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Świąteczna Zbiórka Żywności w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 28 listopad 2013, 16:57 Wszystkich komentarzy: 0


Świąteczna Zbiórka Żywności w Chojnowie

Całkiem niedawno zachęcaliśmy Państwa do udziału w akcji „Podziel się posiłkiem”. Apel spotkał się z pięknym odzewem. Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących „Dajmy szansę” w Chojnowie zebrało sporo żywności, którą rozdzieliło pomiędzy wiele dzieci.

Minęło kilka tygodni i znów prosimy o wsparcie wszystkich, którym nieobojętny jest los innych. Wielkimi krokami zbliżają się jedne z najpiękniejszych dni w roku – Wigilia i Święta Bożego Narodzenia. Dajmy szansę na dobre spędzenie tego magicznego czasu również tym, którzy mają problemy i nie są w stanie poradzić sobie z trudnościami życia.

W dniach 29 i 30 listopada w obu chojnowskich sklepach Biedronka będą wystawione kosze, a przy nich niezawodni wolontariusze z Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie. Prosimy o ofiarność. Wystarczy, że robiąc zakupy, dodamy choć jeden produkt, który przekażemy wolontariuszom, a ktoś stanie się szczęśliwszy. Dzieląc się z innymi sami stajemy się lepsi. Z góry serdecznie dziękujemy za wparcie!

*Koordynatorem Świątecznej Zbiórki Żywności jest Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących „Dajmy Szansę” w Chojnowie.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.