Query error chojnow.pl - Chojnowscy bokserzy wyjechali na Mistrzostwa Polski
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowscy bokserzy wyjechali na Mistrzostwa Polski

Author: Maciek
Creation date: 29 November 2013, 13:10 All comments: 0


Chojnowscy bokserzy wyjechali na Mistrzostwa Polski

W dniu dzisiejszym reprezentanci Champion Chojnów Powiat Legnicki wyjechali na Mistrzostwa Polski Młodzików w boksie. Młodzi sportowcy rywalizować będą w trzech kategoriach wagowych. Najlżejszy Adrian Żytniewski 41,5kg następnie Daniel Krawczyk – 46kg oraz Krzysztof Zachary – 50kg.

Mistrzostwa Polski Młodzików odbywają się w Poznaniu i potrwają trzy dni. Dziś odbywa się ważenie zawodników. Młodzi bokserzy z całej Polski przejdą również badania lekarskie.

Liczymy na dobry występ naszych młodych sportowców, który ciężko trenowali do tegorocznej imprezy sportowej. Do ostatnich dni podopieczni Arkadiusza Lewandowskiego pracowali nad techniką, motoryką oraz co najważniejsze utrzymaniu swojej wagi ciała. Chojnowski szkoleniowiec uważa, że Adrian, Daniel oraz Krzysztof powalczą o medale – „są to jeszcze młodzi chłopcy, którzy poprzez ciężki trening dążą do uzyskania jak najlepszej dyspozycji. W moim przekonaniu stać ich na dobry występ i zdobycie medali na Mistrzostwach Polski” – podsumował trener Lewandowski.

O przebiegu rywalizacji w wykonaniu młodych chojnowian będziemy informować na łamach portalu.

Klub składa serdeczne podziękowania firmie Feerum za wszelką pomoc dzięki której możliwy był wyjazd na Mistrzostwa Polski Młodzików.

Życzymy powodzenia i samych zwycięskich walk.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.