Query error chojnow.pl - Chojnowscy bokserzy wyjechali na Mistrzostwa Polski
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowscy bokserzy wyjechali na Mistrzostwa Polski

Autor Maciek
Data utworzenia: 29 listopad 2013, 13:10 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowscy bokserzy wyjechali na Mistrzostwa Polski

W dniu dzisiejszym reprezentanci Champion Chojnów Powiat Legnicki wyjechali na Mistrzostwa Polski Młodzików w boksie. Młodzi sportowcy rywalizować będą w trzech kategoriach wagowych. Najlżejszy Adrian Żytniewski 41,5kg następnie Daniel Krawczyk – 46kg oraz Krzysztof Zachary – 50kg.

Mistrzostwa Polski Młodzików odbywają się w Poznaniu i potrwają trzy dni. Dziś odbywa się ważenie zawodników. Młodzi bokserzy z całej Polski przejdą również badania lekarskie.

Liczymy na dobry występ naszych młodych sportowców, który ciężko trenowali do tegorocznej imprezy sportowej. Do ostatnich dni podopieczni Arkadiusza Lewandowskiego pracowali nad techniką, motoryką oraz co najważniejsze utrzymaniu swojej wagi ciała. Chojnowski szkoleniowiec uważa, że Adrian, Daniel oraz Krzysztof powalczą o medale – „są to jeszcze młodzi chłopcy, którzy poprzez ciężki trening dążą do uzyskania jak najlepszej dyspozycji. W moim przekonaniu stać ich na dobry występ i zdobycie medali na Mistrzostwach Polski” – podsumował trener Lewandowski.

O przebiegu rywalizacji w wykonaniu młodych chojnowian będziemy informować na łamach portalu.

Klub składa serdeczne podziękowania firmie Feerum za wszelką pomoc dzięki której możliwy był wyjazd na Mistrzostwa Polski Młodzików.

Życzymy powodzenia i samych zwycięskich walk.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.