Query error chojnow.pl - Komendant Komisariatu Policji w Chojnowie prosi o ostrożność! Aktualizacja (godz. 12.45)
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Komendant Komisariatu Policji w Chojnowie prosi o ostrożność! Aktualizacja (godz. 12.45)

Autor admin
Data utworzenia: 06 grudzień 2013, 09:14 Wszystkich komentarzy: 0


Komendant Komisariatu Policji w Chojnowie prosi o ostrożność! Aktualizacja (godz. 12.45)

Komisariat Policji w Chojnowie zwraca się z prośbą do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności w ciągu dzisiejszego i jutrzejszego dnia. Rozległy niż znad Półwyspu Skandynawskiego, którego efektem jest głośny w mediach Orkan Ksawery wczoraj odwiedził Polskę. Silne podmuchy wiatru, których prędkość w naszym województwie może dojść do 95 km/h utrzymają się do sobotniego południa.

Prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, zwracanie uwagi na innych użytkowników jezdni oraz pieszych. Należy zabezpieczyć przedmioty znajdujące się na balkonach i podwórkach, oraz zabezpieczyć samochody z dala od drzew i budynków w celu uniknięcia uszkodzenia przez spadające konary oraz elementy budowli.

Z uwagi na dynamiczną sytuację meteorologiczną ostrzeżenie może zostać zaktualizowane.


Aktualizacja (godz. 12.45)


Dwie godziny temu IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu nadało komunikat o aktualnym stanie pogody w naszym województwie.

Stan obserwowany: Na obszarze całego województwa występuje wiatr o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach od 70 km/h do 90 km/h, zachodni i północno-zachodni. Najsilniejsze porywy wiatru w ciągu ostatniej godziny notowano na stacjach: Legnica 90 km/h, Szczawno Zdrój 86 km/h, Lubomin 80 km/h, Wrocław i Jelenia Góra 76 km/h.

Przewidywany rozwój zjawisk: W ciągu najbliższych godzin porywy wiatru osiągnąć mogą 95 km/h. Wystąpią również przelotne opady śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym i silnym. W zawiejach widzialność będzie ograniczona miejscami do 1000 m.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.