Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

VI Maraton Pisania Listów Amnesty International w Chojnowie! (foto + video) AKTUALIZACJA

Autor admin
Data utworzenia: 14 grudzień 2013, 21:30 Wszystkich komentarzy: 0


VI Maraton Pisania Listów Amnesty International w Chojnowie! (foto + video) AKTUALIZACJA

Już po raz szósty uczniowie i nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Chojnowie oraz mieszkańcy miasta i okolic wzięli udział w Maratonie Pisania Listów Amnesty International. Przez 24 godziny ci najbardziej wytrwali słowem pisanym walczą w obronie osób, których prawa są łamane.

Jak pokazują późniejsze doniesienia Maraton Pisania Listów Amnesty International przynosi efekty. Wiele osób biorących udział w akcji, w tym również z Chojnowa, otrzymuje odpowiedzi na swoje listy.

W ubiegłym roku w całej Polsce łącznie napisano 182 197 listów, z czego nieco ponad 3500 wypłynęło z Chojnowa. Czy w tym roku uda się poprawić ten świetny rezultat? Przekonamy się już niebawem. Póki co zapraszamy do oglądania zdjęć z pierwszego, sobotniego dnia i krótkiego video.


Aktualizacja (16.12.13, godz. 9.00)


Maraton Pisania Listów pod auspicjami Amnesty International zakończył się w niedzielne popołudnie. Na twarzach uczniów widać było ogromne niewyspanie, ogólne zmęczenie, ale przede wszystkim radość i spełnienie. Dzięki ogromnej nieustępliwości i zaangażowaniu uczniom, nauczycielom oraz gościom Gimnazjum nr 2 w Chojnowie udało się napisać 2657 listów co dało naszej szkole 13 miejsce w Polsce. Gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w tegorocznym maratonie i czekamy na informacje jak pisane listy wpłynęły na losy skrzywdzonych osób.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.