Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolejna odsłona "Śpiewam i tańczę" tym razem w Domu Schrama

Autor Maciek
Data utworzenia: 16 grudzień 2013, 14:32 Wszystkich komentarzy: 5


Kolejna odsłona "Śpiewam i tańczę" tym razem w Domu Schrama
Już dawno w Domu Schrama nie było tak głośno i wesoło. Wszystko to za sprawą Gimnazjum nr 2, które po raz dwudziesty zorganizowało festiwal „Śpiewam i tańczę”. „Chemik” wypełnił się po brzegi, zabrakło miejsc siedzących. Przed pierwszymi występami konkursowymi na scenie pojawił się zespół muzyczny „Brooklyn”.

Tegoroczne występy były oceniane w dwóch odrębnych kategoriach: wokalnej i tanecznej. Nad prawidłowym przebiegiem oraz oceną wykonań czuwało jury w składzie: Andrzej Urban – dyrektor Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, Mirosława Spes – nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 3, Danuta Górska – nauczyciel muzyki, Marzena Anton – nauczyciel wychowania fizycznego.

Rozpoczęły się pierwsze występy, które wzbudziły wiele emocji wśród publiczności. Zgromadzeni goście mieli sposobność obejrzenia trzynastu prezentacji. Jury stanęło przed bardzo trudnym wyborem. Również publiczność przystąpiła do głosowania bowiem zgromadzona widownia przyznała również jedną z nagród.

Tuż po występach konkursowych na scenie pojawili się absolwenci Gimnazjum nr 2, którzy rozgrzali publikę do czerwoności. Wystąpili „Rok Starsi”, Gosia Szklarz, Karolina Końka oraz Zespół taneczny „Cubana”. Wszystkie występy wzbudziły wiele emocji i dzięki nim oczekiwanie na werdykt było stosunkowo krótkie.

Finalnie w kategorii wokalnej zwycięzcami zostali:

1. Aleksandra Kruk 3 "e"

2. Weronika Żybura 1 "c"

3. Zespół z klasy 1 "a"

W kategorii tanecznej klasyfikacja przestawiała się następująco:

1. Zespół z klasy 3 "e"

2. Zespół z klasy 2 "e"

3. Zespół z klasy 1 "c"

Nagrodę publiczności, którą otrzymał zespół z klasy 3 "e" wręczyli przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego Karolina Ziomek oraz Julia Silldorff.


Komentarze

Proponowalbym by impreze przeniesc na godziny popoludniowe i pozwolic mieszkancow wziac udzial. Wydaje sie czyms czego brakuje w miescie bo "Talenty znad Skory" jak widac nie wypalily a tu juz ktoras edycja.
zgłoś komentarz
Uczestnicy to przyszlosc Chojnowa. Nie wiem czy dobrze kojarze ale to chyba zaczynal Lukasz Sypien. RockStars bardzo fajny zespol!
zgłoś komentarz
Brawo dla Gimnazjum nr 2 i wspaniałego PANA DYREKTORA
zgłoś komentarz
Ktoś dorosły powinien doradzić dziewczynkom jaki strój gimnazjalistkom przystoi a jaki nie, czyż nie? Wszystko ślicznie, brawo dzieciaki (sory, młodzieży!) :)
zgłoś komentarz
Pan dyrektor dobrze wykonuje swoje obowiązki.Panie Serkies,dlaczego tak rzadko jest pan gościem w gimnazjum nr 1.To naprawdę świetna szkoła,fajni uczniowie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.