Query error chojnow.pl - Czeskie medale TKD dla zawodników LMKS SFORA Chojnów
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Czeskie medale TKD dla zawodników LMKS SFORA Chojnów

Autor LMKS SFORA Chojnów
Data utworzenia: 17 grudzień 2013, 09:21 Wszystkich komentarzy: 0


Czeskie medale TKD dla zawodników LMKS SFORA Chojnów

W sobotę 14 grudnia 2013 roku młodzi adepci Taekwondo z LMKS GLADIUS Bolesławiec i z LMKS SFORA Chojnów wzięli udział w 19 th International Christmas Tournament organizowanym przez SK TKD LACEK w Pelhřimov. Jest to tradycyjna impreza sportowa punktowana przez Czeską Federację Taekwondo, która co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem ekip zagranicznych. Tym razem zmagania podjęło ponad 430 taekwondzistów z klubów TKD z Austrii, Białorusi, Chorwacji, Czech, Niemiec, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Turcji, Węgier. Połączone siły naszych klubów w liczbie 13 zawodników przywiozły dorobek 11 medali.

Troje zawodników SFORY Chojnów wywalczyło następujące lokaty: Nikola Drozd w kategorii wiekowej Pupils (2002, 2003) zdobyła srebrny medal, a naprawdę niewiele zabrakło, aby sięgnąć po najcenniejszy kruszec. Martyna Jastrzębska w kat. wiekowej children (2005, 2004) również stanęła na podium zdobywając srebro. Ostatni i najmłodszy reprezentant Chojnowa Karol Jastrzębski startujący w kat. wiekowej dwarf (2007, 2006) przywiózł do domu brązowy krążek.


Zmagania były zacięte, a dla naszych reprezentantów był to zaledwie drugi start w formule KYORUGI (walki) z użyciem elektronicznego systemu rejestracji punktów. Wyjazd i start w zawodach finansowany był ze środków własnych rodziców zawodników. Zawodnicy i pasjonaci LMKS SFORA Chojnów trenują we wtorki i czwartki między godziną 16.00 a 18.30 na sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II przy pl. Reymonta 1 w Chojnowie.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.