Query error chojnow.pl - Sylwester i nowa odsłona Pałacyku w 2014 roku!!!!
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sylwester i nowa odsłona Pałacyku w 2014 roku!!!!

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 17 grudzień 2013, 15:20 Wszystkich komentarzy: 0


Sylwester i nowa odsłona Pałacyku w 2014 roku!!!!

Drodzy Państwo,

wielu z Państwa gościło u nas w 2013 roku. Dziękujemy za zaufanie, za skorzystanie z naszej oferty. Byliście u nas, aby się bawić: przy okazji okolicznościowych imprez, szaleć w karnawale, świętować jubileusze, brać udział w konferencjach i spotkaniach biznesowych, ale także z innych , zgoła odmiennych, powodów. Liczymy, że czuliście się Państwo u nas dobrze i postanowiliście do nas wrócić i w nadchodzącym roku.

Dla nas rok 2013 był przełomowy. Podjęliśmy istotną decyzję, inwestowaliśmy, aby ją móc zrealizować i... w Nowym Roku zaczyna działać restauracja Pałacyk. Wpłynęły na to oczekiwania naszych klientów i podszepty ze strony gości, bywających u nas przy różnych okazjach. Krok naprzód? Na pewno, ale także wyzwanie i jeszcze większa mobilizacja, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i... wymaganiom rynku. Przy okazji dziękujemy tym wszystkim, którzy są z nami od lat, powierzają nam rozmaite zadania, ufają, ale też wymagają. Z Wami stajemy się lepsi!!!
Mamy nadzieję spotkać się z Państwem w Sylwestrową Noc. W sprzedaży są jeszcze bilety na Bal Sylwestrowy. Menu, jak zwykle, będzie urozmaicone, zagra zespół Blue Band, atmosferę, wspólnie, stworzymy wyjątkową. Zatem gwarantowana szampańska zabawa do białego, zimowego, rana.


Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt - szczerze Państwu życzmy.

Grażyna i Norbert Chęcińscy

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.