Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

„Uwaga” TVN w Chojnowie. „Czy weterynarz postąpił etycznie?”

Autor admin
Data utworzenia: 19 grudzień 2013, 09:52 Wszystkich komentarzy: 11


„Uwaga” TVN w Chojnowie. „Czy weterynarz postąpił etycznie?”

Kilka dni temu w programie „Uwaga” emitowanym przez stację TVN mieliśmy okazję obejrzeć reportaż „Czy weterynarz postąpił etycznie?”. Dziennikarze TVN przybyli do Chojnowa aby przyjrzeć się sprawie lekarza weterynarii działającego w naszym mieście jako hycel. Wacław Pachecka po złapaniu jednego z psów, po podaniu środka usypiającego użył pistoletu do uboju zwierząt...

„Radical” - tak nazywa się narzędzie którego użył weterynarz – to pistolet bez rękojeści, który przykłada się do głowy zwierzęcia i naciska spust. Używa się go do zabijania zwierząt w rzeźniach, lub – zgodnie z prawem – do zabijania zwierząt dzikich. Obrońcy zwierząt na wieść o tym, że Wacław Pachecka użył narzędzie w centrum Chojnowa, na oczach mieszkańców złożyli doniesienie do prokuratury. Ta umorzyła sprawę argumentując, że oskarżony nie znęcał się nad zwierzęciem.

Obrońcy zwierząt jednak nie zostawili sprawy i zaskarżyli umorzenie w wyniku czego sąd nakazał ponowne przeprowadzenie śledztwa...

Szczegóły jak i przebieg sprawy można obejrzeć na stronie internetowej programu „Uwaga”.


Aby obejrzeć reportaż kliknij: "Czy weterynarz postąpił etycznie"?
Komentarze

Ten weterynarz nie znęzał się...,a zabił tego psiaka. Są ludzie wrażliwi i Ci co nie maja sumienia, dla tego pana to tylko praca. To urządzenie służy do zabijania.
zgłoś komentarz
jak ktoś taki może być weterynarzem.....Weterynarz z powołania to on nie jest ......sam niech w łeb sobie strzeli !!!!! Debil ...taki człowiek niech leczy ale swoją zrytą psychike . Tak jak ksiądz pedofil powinien miec zakaz bycia księdzem , tak taki chory człowiek pownien miec zakaz bycia tym za kogo sie uważa ....
zgłoś komentarz
Chojnowski urząd miejski na czele z Serkiesem nie radzi sobie nawet z psami.Serkies jest już za długo,przejadł się a mieszkańcy potrzebują zmian.
zgłoś komentarz
Chojnowski urząd miejski na czele z Serkiesem nie radzi sobie nawet z psami.Serkies jest już za długo,przejadł się a mieszkańcy potrzebują zmian.
zgłoś komentarz
Ten pan za złapania 4 psów rocznie bierze 10 tyś zł a za odwiezienie ich do schorniska o kuriozum nad morzem 6 tyś.Brawa dal urzędu miasta :) same bystrzachy.Ciekawe czy teraz do orzeczenia sprawy przez sąd zawieszą tego pana w obowiązkach ? czy wpadną na taki pomysł choć widać po próbie obrony przez pracownika urzędu że chyba nie.
zgłoś komentarz
Krakowski pracownik urzedu skompromitował się.
zgłoś komentarz
Zabił psiaka, odwozić to dodatkowy koszt. przykre ale prawwdziwe. Dobrze ze ktos zglosil do TVN, takich sytuacji w miescie nie brakuje, pewnie nidługo znowu o miescie bedzie slychac z tej gorszej strony.
zgłoś komentarz
pytam się jak Weterynarz może być hyclem ??? To tak jak by lekarz miał swoja prywatną firmę pogrzebową . TO JEST POLSKA TO JEST NASZ KRAJ !!!!.....W FIRMACH OCHRONIARSKICH JAKO OCHRONIARZE PRACUJĄ INWALIDZI ,WETERYNARZE SĄ HYCLAMI z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, a z ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza ...
Parodia !!
zgłoś komentarz
Hycel - osoba, która za grube pieniądze odławia bezpańskie psy, nie sprawdzając wcześniej czy faktycznie pies nie ma właściciela. Oto moja definicja "HYCLA". Ten Pan w ogóle nie ma serca, wynika to z jego wypowiedzi. Np.:

-Proszę Pana śmierć to śmierć a w jaki sposób tego dokonam, to obojętne.

Czy Pan również chciałby zginąć w "obojętny" sposób? Np. w długich męczarniach ?
Nie wspomnę już w jak szybki sposób stwierdził, że pies nie ma właściciela i że jest chory. Jeżeli jeszcze Pan nie wie to w Naszych okolicach od dawna czipuje się psy i koty. Zastanawiam się czy i mojego psa, który zaginął mi w styczniu tego roku również Pan nie wziął i po prostu nie zabił...
zgłoś komentarz
Druga sprawa. Dlaczego myśli Pan, że wszyscy ludzie są tacy jak Pan? A mianowicie większa część ludzi nie stwierdziłaby, że pies nie znajdzie domu ponieważ był stary, brzydki i chory. Chętnie pokaże zdjęcie psa, którego osobiście sama odratowałam. Dzisiaj jest pięknym, radosnym psiakiem. Zdziwiłby się Pan ile szczęścia wniósł w Nasze życie. Ten pies, którego Pan zabił również mógł kogoś uszczęśliwić. Niestety nie było mu to pisane, ponieważ spotkał na swojej drodze Pana!
Brak mi słów... Mam nadzieję, że zapłaci Pan za krzywdę tych bezbronnych zwierząt.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.