Porażka w pierwszym sparingu

Autor Kuba
Data utworzenia: 25 styczeń 2014, 14:07 Wszystkich komentarzy: 1

W pierwszym meczu sparingowym drużyna prowadzona przez Rafała Kryszczuka musiała uznać wyższość występującej o klasę wyżej drużyny, Orkan Szczedrzykowice. Spotkanie rozgrywane na sztucznej nawierzchni w Legnicy zakończyło się wynikiem 3:1 dla IV-ligowców.

Jak od początku podkreślał trener biało-niebieskich, w dzisiejszym meczu nie był istotny wynik ze względu na to, że był to dopiero pierwszy sparing. W naszym zespole oprócz kontuzjowanych Pisarskiego i Tucholskiego z różnych przyczyn zabrakło Bartczaka i Światłonia.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, nie brakowało sytuacji z jednej i z drugiej strony, jednak zawody toczyły się głównie w środkowej części boiska. Po przerwie trener Kryszczuk wymienił czterech zawodników i to Orkan doszedł do głosu, potwierdzając przewagę trzema trafieniami. Honorowego gola dla Chojnowianki strzelił wprowadzony w drugiej połowie Gałaszkiewicz.

Kolejny sparing nasz zespół rozegra w sobotę o godzinie 14:00 z Piastem Wykroty.

Skład: Wyszowski - D.Polański, Korniłowicz, Jędrusiak, Haniecki - Grządkowski, Kołodziejczyk, Chrzanowski, Ł.Polański - Serkies

Po przerwie zagrali: Sokołowski, Gałaszkiewicz, Baszczak, Mihułka, Zazulczak, Krasoń, zawodnik testowany