Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

„A w górach...” na papierze! Czekamy na książkę Pana Jurka.

Autor admin
Data utworzenia: 31 styczeń 2014, 14:58 Wszystkich komentarzy: 0


„A w górach...” na papierze! Czekamy na książkę Pana Jurka.

Cykl „A w górach...” prowadzony na naszym portalu przez Jerzego Kucharskiego prawdopodobnie trafi do druku. Opowieści prosto z Karkonoszy zostaną udostępnione wszystkim tym, którzy ubóstwiają papier i tradycyjną formę, książkową. Przypomnijmy, że będzie to kolejne po „Wędrówkach z Panem Jurkiem” - przewodniku po Szklarskiej Porębie i okolicy – wydawnictwo autorstwa Jerzego Kucharskiego.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy trwają prace nad książkowym opracowaniem artykułów, które mogli Państwo przeczytać na portalu chojnow.pl w cieszącym się sporym zainteresowaniem cyklu „A w górach...”. Niektórzy mogą pomyśleć – ale po co, przecież wszystko jest w Internecie? Nic bardziej mylnego. Nie będą to przedruki jeden do jednego, a rozszerzony materiał, który regularnie czytaliśmy. Poznamy jeszcze więcej tajemnic, ciekawostek i zapewne pojawią się kolejne pytania, które będziemy mogli zadać Panu Jurkowi. Nie zabraknie również smaczków, zarezerwowanych tylko dla właścicieli wersji książkowej. Jest więc na co czekać!

Kiedy? W przeciągu kilku miesięcy. Wstępne ustalenia mówią o dacie przed wakacjami. Niebawem postaramy się „przepytać” Pana Jurka i poznać więcej szczegółów na temat „Wędrówek w cieniu Śnieżki”, bo taki tytuł prawdopodobnie nosić będzie wydanie książkowe.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.