Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Konkurs Walentynkowy – wygraj romantyczną kolację we dwoje!

Autor admin
Data utworzenia: 07 luty 2014, 15:27 Wszystkich komentarzy: 0


Konkurs Walentynkowy – wygraj romantyczną kolację we dwoje!

Pałacyk to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Chojnowie. Piękna willa z ponad stuletnią historią to kawałek naszego miasta, w którym wielu się zakochało, zazwyczaj od pierwszego spojrzenia. Z tym wyjątkowym miejscem łączy się nasz kolejny konkurs. Zachęcamy do udziału w zabawie!

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki – święto zakochanych datowane na 14 lutego. Ów dzień pełen jest zwyczajów, począwszy od wysyłania liścików zawierających wyznania miłosne, przez wręczenie podarków, skończywszy na romantycznej kolacji we dwoje.

Właśnie tę ostatnią formę świętowania 14 lutego proponujemy Państwu wspólnie z Pałacykiem. Aby wygrać zaproszenie dla pary na romantyczną kolację, przy świecach, w klimatycznych wnętrzach willi wystarczy wziąć udział w naszym konkursie W trakcie walentynkowej kolacji nie zabraknie oczywiście smacznych i wyrafinowanych dań, z których słynie Pałacyk - bez ograniczeń cenowych!

Wszystkich, którym nie poszczęści się w naszym konkursie zachęcamy do rezerwacji stolika w Pałacyku, gdzie mimo karnawału nie będzie ani hucznie, ani głośno, ani specjalnie tanecznie. Organizatorzy gwarantują bardzo romantyczną, kameralną i przytulną przestrzeń dla wszystkich zakochanych, zaś Szef Kuchni obiecuje, że na pewno umieści coś wyjątkowego w Menu. Koszt rezerwacji stolika: 50 PLN - będzie odliczony od rachunku za kolację.Konkurs!

Jeśli chcesz wybrać się ze swoją Walentynką na romantyczną kolację we dwoje do Pałacyku w Chojnowie wyślij na adres konkursy@chojnow.pl życzenia, jakie chciałbyś złożyć swojej Ukochanej lub Ukochanemu. Zamieścimy je 14 lutego na łamach Portalu i spośród zgłoszeń wylosujemy zwycięzcę, z którym skontaktujemy się w czwartek, w przededniu Walentynek. Wiadomość e-mail prosimy zatytułować „Walentynki 2014”, zaś w treści poza życzeniami należy dopisać swoje imię oraz kontaktowy numer telefonu. Do wygrania przypomnijmy – romantyczna kolacja we dwoje w Pałacyku w Chojnowie.


Zapraszamy do zabawy!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.